Милош Васић
Mister_No
(Bonelli editore)
09. avgust 2017. u 14.55
Судија Милош Васић 12. играч Партизана. Пенал који је свирао, не би досудио ни Вучелић. Међутим ни то није довољно. Вождовац много бољи, води 1-2.

Треба очекивати да Столица поново реагује као пролетос на ЈНА, и нареди својим фудбалерима да се склањају са терена у другом полувремену. Типујем црвени + још један пенал за Партизан у других 45 минута. :)
Ubodem_pa_odem
(Trpaj delije - živi veselije)
09. avgust 2017. u 15.55
Vozdovac je odlicna ekipa. Secam se da su neki izvodili striptiz posle utakmice s njima.
09. avgust 2017. u 16.10
Партизан најављује жалбу, свиран само један пенал.
Иначе смејурија од пенала, није ни чудо да партизан пуца у европи кад су научили да им се свира пенал сваки пут кад се мало ваљају.
Mister_No
09. avgust 2017. u 16.11
:)

Вождовац бољи у свим параметрима игре. Коментатор само што не заплаче. Тражи пенал на свако падање играча Партизана. Није довољно што им је судија поклонио исти у 5. минуту.