Звезда/Залгирис
CTEBA
(penzioner)
02. decembar 2016. u 13.10
Још 5 минута у првој, углавном изједначено, звезда опет проблем шут из даљине, али бар колко видим ни ови нису бољи.
За сада мала серија за њих и 6:12
CTEBA
(penzioner)
02. decembar 2016. u 13.23
Готова прва четвртина, звезда исто као и у прошлој утакмици, шут из даљине не ради баш нај боље а имамо и проблем под кошем и у нападу и у одбрани.
Они нису ништа бољи, мало их више иде али не Бог зна шта.
Суђење, за сада иде на нашу штету.
После прве 18:24 за њих
CTEBA
(penzioner)
02. decembar 2016. u 13.31
Исти проблем као и прошли пут.
Таман им се приближимо онда парв киксеве и они се опет одлепе.
02. decembar 2016. u 13.40
Е ово још нисам видео, они шутирају и лопта се заглави између коша и табле.
Мало боља игра звезде три минута до полувремене 37:35
CTEBA
(penzioner)
02. decembar 2016. u 13.50
Полувреме 44:42
Звезда се поправила у другој четвртини, али још увек мало шкрипи.
Суђење, некако мало више у њихову корист.
Збезда има добру шансу да ово добије, осим ако опен не дође до пада.
02. decembar 2016. u 14.27
Готова трећа, звезда је била боља, али чини ми се да су их судије одржале у игри.
66:66
Симонић је напољу са 5 личних, одлуке пар пута један судија суди једно други друго, не свирају фауле против звезде као против њих.
02. decembar 2016. u 14.41
Још 5 минута до краја, опет лоша одбрана, из даљине не иде а под њиним кошем губимо.
73:78
CTEBA
(penzioner)
02. decembar 2016. u 14.45
Још 3 минута, мало судије дају нама, али изгледа мало и касно.
Мада још увек има шансе.
76:82
CTEBA
(penzioner)
02. decembar 2016. u 14.48
И Дангубић 5 личних, судије мало за нас па нас онда лупе како треба.
Још 2 минута, 79:88
CTEBA
(penzioner)
02. decembar 2016. u 14.54
Крај изгубисмо 79:88.
Јесте да су нас судије мало зезале, али ово смо ми изгубили.
Кад не можеш да даш кош из даљине, кад не можеш да узмеш одбијену лопту у нападу, кад они узимају одбијене кад они нападају, не можеш да победиш.
windy-chicago
(windy-chicago)
02. decembar 2016. u 15.42
Napred Zalgiris ... e pa gotovo .. Razbise vas k,o dete zvecku. Treba da budete kaznjeni, oduzimanjem 30 bodova, zato sto ste zvizdali, drali se ki jarci ,, dok je svirana himna Evro-lige. Plus 2 miliona evra... na nas racun.
Mister_No
02. decembar 2016. u 16.16
Nisam gledao utakmicu jer radim, ali sudeci prema rezultatu i bolje sto je tako. Sacuvao sam zivce.

Vindi baron lazov satro vozi kamion 16-20 sati dnevno, a gleda svaku utakmicu. Ocigledno vozi „hajvejima” i uporedo gleda prenose. :)
Stari-vuk
02. decembar 2016. u 16.19
Sad sedi poooolako i na miru odgledaj snimak kao sto uvek radis
Mister_No
02. decembar 2016. u 16.32
Olinjali na temi iznad izigrava rodoljuba, a ovde navija za Litvance. Licemer matori.

Stevice, ocigledno nam teze ide bez Mitrovica kapitena.
CTEBA
(penzioner)
02. decembar 2016. u 17.22
Неоспорно, али морамо да нешто урадимо у вези са шутом из даљине, и лоптама које се одбију испод коша.
Једноставно они су их купили и постизали кошеве из друге лопте, а ми смо гледали.
У трећем кад смо мало кренули, било је боље, али смо у критичним моментима промашили слободна бацања.
Уместо да се одлепимо, дозволили смо њима да нас стигну.
Задња четвртина је била циркус, није се знало ни ко пије ни ко плаћа.
Mister_No
02. decembar 2016. u 19.50
Нисам гледао па не могу да коментаришем. И против Ефеса смо имали проблема са градњом коша, што је био главни узрок пораза јер су Турци имали преко 10 више офанзивних скокова од нас. Штета ипак је вечерас био домаћи терен али верујем да ће се ствари поправити кад се врати Митровић.

Нека мало Гробара на челу са Вуком нека се радују. Чуди ме да Винди није опет написао „имамо вас у шаКи”, као ономад прошле сезоне кад се понадао у плеј офу фудбалском првенства. :)
CTEBA
(penzioner)
02. decembar 2016. u 20.31
Звезда мање више као и против Ефеса са тим да су ови слабији од Ефеса.
Требали смо да их добијемо, ал немамо тим који може да одигра целу утакмицу.
Осцилације су исувише велике.
toronto1
(medicina)
02. decembar 2016. u 20.45
Nemojte uopste da se nervirate. Svesno se ovako uslo u ovogodisnju Evroligu. Nisu hteli da razbacuju pare, jer se na proleće pravi odličan tim (ovo je vest iz kosarkaskih krugova, beogradskih). Za ABA ligu tim će biti ok, ali i da smo se pojacali niko ne garantuje da bi usli u 4. Sledeće sezone se zna da je Final 4 u Beogradu, tako da se ide na to. Danas su trebali dobiti, tu nema rasprave. Simonovic nije smeo sebi da dozvoli da prigovara i dobije petu ličnu.