CTEBA
(penzioner)
01. decembar 2016. u 13.01
Полувреме 1:1
Повела је Младост из контре, углавном иста прича, звездина одбрана слабо постављена и спора, контра и гол.
Гол звезде у 35в минуту, изгледа пропуст одбране Младости јер су очекивали да доће до додавања али се играч звезде чини ми се да се зове Анђелковић, определио да иде сам и даје гол.
Игра бека и ово му је само други гол, а изгледа да су и у одбрани младости очекивали да ће додати лопту и више су покривали остале.
У суштини Младост не игра бункер, мада играју више одбранбено са 5 у одбрани, у средини су углавном два понекад три играча и напад са два или три.
Уместо да дувају лопту из дубине, углавном лопту преноси средина и убацује нападачима.
Тактика која добро ради, јер звездина одбрана има доста проблеме са тим.
Са друге стране, звезда упорно кроз средину.
Иако су нај боље шансе биле преко крила, и даље сви у средину, па што би рекли лопту у бунар, па ком дође.
Звезде без икакве тактике, или неке озбиљне игра.
Иако имају посед лопте преко 70% звездин напад једноставно не ради.
Колико пута су били на 6, 7 метара од гола и шутирали ко зна где.
Даље свако би да дрибла до сутра.
Не знам, али која је ово тактика?
CTEBA
(penzioner)
01. decembar 2016. u 13.44
Ужасан старт Милосављевића над Плавшићем.
Без икакве потребе поред ауто линије улеће са клизајућим стартом са две ноге ђоном, и изгледа тежа повреда Плавшића, уопште не изгледа добро.
Интересантно је да је за овај старт судија дао Милосављевићу само жути картон.
У времену од пар минута Милосављевић је без икакве потреба зарадио два жута и Младост са играчем мање.
Звезда напада по десном крилу, добар центаршут и гол.
2:1 за звезду.

Ех сад кад још не бих попио бан на пола сата, јер постављам исувише порука!!!
Еј, бре на овом полумртвом сајту, неког избацују јер постави две рти поруке доста близу!!!

66 минут, иста песма, звездини играчи праве офсајд замку на центру ал не виде да им се убацује играч са леве стране који није у офсајду.
И 2:2.

Сад почиње серија шутева из даљине, небу под облаке и мало звиждања.
Иначе на стадиону 3600.

Звезда и даље доминира у поседу лопте,ал уопште без икакве маште у игри.
Онај фудбал који нај више мрзим, кад видим играче оба тима на једној четвртини терена, па надмудривање ко ће кога зазне.
Уместо са играчем више, да шири игру и ствара простор, звезда се сабија и сви играчи оба тима су практично један уз другог.
CTEBA
(penzioner)
01. decembar 2016. u 13.48
Велики притисак звезде али све јалово, додавање лоше, звездини играчи почињу да буду нервозни, постају брзоплети и резултат је јалова игра.
CTEBA
(penzioner)
01. decembar 2016. u 14.05
Крај, 2:2.
Вероватно и нај заслуженији резултат.
Искрено Младост је тактички надиграла звезду, препустили су иницијативу звезди, али су их затворили.
Још увек се не зна шта је са Плавшћем, али не изгледа добо.
Гледано са стране, са оваквом игром звезда ни следеће године нема шта да тражи у Европи.
Игра се фудбал са пљанчета, без икакве маште или тактике.
Pavle_Djurisic
01. decembar 2016. u 16.58
rava zvezda se videla na derbiju i sa Sosuolom ono u Milanovcu je tek smejurija,komedija,zvezda ne moze da stvori ozbiljnu sansu do 88 minuta u 89 minutu od 1-0 do 1-2 za zvezdu zbunili se jadni ovi iz Metalca pa se malo sklonili da im zvezda da dva gola za minut.Ovo danas 6-7 cistih kontri Mladosti sreća po zvezdu pa nisu bili prisebni da daju gol vise od ovih 2 .
CTEBA
(penzioner)
01. decembar 2016. u 19.46
Не знам дал је Младост имала толико шанси, али да их је имала имала је.
Углавном кикс звездине пдбране, нит знају како да поставе офсајд замну, нит имају брзину да стигну играче младости.
Са друге стране не знам ни колико је бар 75% шанси имала звезда.
Кад је играч сам пред голманом на неких 7, 8 метара ту не сме да се промаши.
Ови из звезде су промашивали и из шестерца.
Квалитетно видело се да је младост лошија, али тактика је била боља.
Не знам ко прави тактику звезде пред утакмице, али већ у неколико задњих се јасно види да нема тактике, већ да се иде на квалитет појединаца.
Ма убошћемо гол, два а више нам ни нетреба, то је све.
Довољно за овај јад и бед од лиге, али не и за Европу.