Vesti
Sport
Celebrity
Lifestyle
Diskusije
Kuvar
Oglasi
Diskusije
:
Putovanja i turizam
+0 / -0
0
Tražim stan ili sobu u Beogradu
Jelena-Jelena
(ekonomista)
18. januar 2010. u 08.52
Zdravo svima,
Da li znate, koliko košta da rentiram stan u Beogradu na jedan mesec? Ja sam Ruskinja, idem za Beograd da učim srpski jezik od 28. februara do 31 marta.
Ja bih htela da naču neku sobu ili stan u Beogradu za neveliku cenu. Može sobu u selu (20-30 km od Beograda). Ja imam auto, zato nije važno, gde je stan: u centru grada, na kraju ili u selu pored Beograda.
Hvala mnogo na pomoći!
+0 / -0
0
neobavestena
18. januar 2010. u 12.44
Predlažem ti da stan potražiš u Batajnici ili u Pančevu,to je relativno blizu Beograda,urbane sredine a cene sigurno mnogo niže nego u Beogradu.Na googlu sigurno možeš videti i koje su cene,ja stvarno nemam pojma ali ne verujem da su astronomske!
+0 / -0
0
vrbapenzioner
(masinski ing.)
18. januar 2010. u 13.15
Za samo mjesec dana teško ćeš naći namjesten stan.
Evo ti Halo Oglasi koji su najbolji za gledanje , iznajmljivanje soba.
http://www.halooglasi.co.yu/nekretnine/prikaz.aspx?pkm=1&wr=251
Najbolje je ako imaš nekog u Beogradu da ti pomogne, a možeš i ti zvati iz Rusije.
+0 / -0
0
Jelena-Jelena
(ekonomista)
19. januar 2010. u 04.40
Hvala na pomoći!
Ja ću tražiti kao vi ste pričali.
+0 / -0
0
vrbapenzioner
(masinski ing.)
20. januar 2010. u 07.32
Jelena.
Malo sam se nasmijao;)
Nisam ja pricao, nego sam ti ja napisao.Tako da tvoja recenica bi bila ovako.
Ja ću traziti, kako ste Vi napisali.
Sretno i uspjesno ucenje Srpskog jezika.
+0 / -0
0
Jelena-Jelena
(ekonomista)
20. januar 2010. u 10.10
Da, to je verno. Hvala.
Kod nas (na ruskom Internetu) „говорить” (pričati) i „написать” (napisati) su isto, kada pišeš poruku na forumu. Može i to, i to. :) Ja sam zaboravila da kod vas to nije isto.
Učim srpski samo 3 meseca, zato pišem sa greškama. :(
+0 / -0
0
Corner_Crew
(Cotton)
21. januar 2010. u 04.25
Ako te zanima namesten stanu centru od 90 kvadrata javi se na mail
[email protected]
. Cena je 400eur + troskovi
Pozdrav
+1 / -0
+1
networker
(x)
21. januar 2010. u 08.22
Daj, vrba, šta ga tupis, brate ...
Pa gomila nas kaže „rekao sam to i to” i niko to ne primecuje.
Kada bismo svi bas 100% pravilno pisali SANU bi bila krcata. :)))
Uostalom, napisi ti nešto na engleskom i daj malo ucenijem Englezu da ti to pogleda. Garantovano bi se nasmejao barem nečemu.
Eto, recimo, na jednom americkom univerzitetu se dogodilo da je strani student, kome nije bilo jasno nešto sto je profanka predavala, digao 2 prstica i pitao: „May I pop up the question?”. Ameri su se valjali od smeha, jer „pop up the question” u njihovom slengu znaci postaviti ... khm ... određeno pitanje, koje muskarac postavlja ženi, uz obavezni rekvizit u vidu kutijice s prstenom. :)))
Naravno, strendzer to nije ni mogao da zna, jer je poznavanje idioma najvisi nivo znanja nekog jezika, a to nije onaj minimalni nivo koji ti je potreban za studije ili za posao. Posao možeš da radis i sa daleko skromnijim znanjem jezika.
A za rusku gospodj(ic)u - svaka Vama cast, odlično pišete srpski za stranca! :)
+0 / -0
0
Jelena-Jelena
(ekonomista)
21. januar 2010. u 10.40
Hvala na komplimentu, Networker! :)
Mislim da vi biste nasmejali da ste videli, kako mi učimo srpski na kurseve srpskog jezika u Moskvi. :) To je težko za nas, zato što srpski i ruski su slični. Mi često mešamo srpske i ruske reće.
Drugovi, 400 evra je skupo za mene. :) Ja bih htela nešto jevtino, može daleko od centara grada i bez komforta.
+0 / -0
0
GregBrady
(actor)
21. januar 2010. u 13.27
Cotton...gde tačno u centru(ulica)? dali je namesten, CG?? Koliko IMA soba, znam nekog ko bi možda hteo.
+0 / -0
0
Corner_Crew
(Cotton)
22. januar 2010. u 02.07
Tačno na Slaviji. Da ima CG ne bi bio ovako jeftin:)Ima TA peci. Namesten je ali skromno,tj namestaj je polovan ali korektan, ima sve sto je potrebno za zivot. Ma dao bi ga ja i za manje ako su ozbiljni ljudi, studentarija me ne zanima.
+0 / -0
0
vrbapenzioner
(masinski ing.)
22. januar 2010. u 03.07
Jelena,
Samo ti gledaj Halo Oglase, nacices ti garsonjeru i za 100 evra.
Sretno
+0 / -1
-1
malizecmis
(obavezno)
23. januar 2010. u 10.26
otkud auto iz rusije stize? zar nije komnplicirano?
Looking for Oil Diffuser Necklaces Sterling Silver?
Life Press
Napravite krevet od ormarića
Dete vam je previše stidljivo? Pomozite mu
Napravite sami ukrase za dom
Napravite zvučnu igračku za klince od malih plastičnih čaša
Transformišite svoje emocije
Pronađite svoj put ka sreći
Izaberite državu:
Australija
Austrija
Bosna i Hercegovina
Crna Gora
Evropska Unija
Francuska
Holandija
Hrvatska
Kanada
Nemačka
Sjedinjene Američke Države (SAD)
Srbija
Švajcarska
Švedska
Velika Britanija
Latinica |
Ћирилица
|
English
© Trend Builder Inc. i saradnici. Sva prava zadržana.
Terms of use
-
Privacy policy
-
Marketing
.