Prosao pesje pored Stadiona Monce, igra Stankela

protiv Monce.

Nešto mi rece 2:0 za Sampu, iako je nemoguće.

Slusam ih, raduju se, gledam 2:1 za Sampu,

90 minut i 9 minut produzetka, penal za Moncu.

Berluskoni, Sudije i slično.

Nisam još nikad video penal u 99 minutu, ali

ajde.

Blizu sam Stadiona, poluprazan, hladno vreme.

06. februar 2023. u 17.10
Da penal u 99 minutu za Moncu i 2-2. Ne samo da je sudija doradios voje nego bih zauvek ukinuo te roduzteke od 10 minuta. Pa najveci broj golova pada upravo tada kada igrači gube koncentraciju i prave greške a sudije koj e imaju zadatak to jedva cekaju! Ni ja nisam čuo za penal u 99 minutu! Sramota!
A što se tiče sudija, posto živis u Italiji sigurno znaš za pricu zašto je Verona bila prvak 1985 taj jedan jedini put! Zato sto su sudije birane tako da niko pre utakmice nije znao ko su i nije bilo uticaja na njih! I onda su ovi veci klubovi odlucili da ako se tako nastavi da prvak može da bude svako i ta praksa je ukinuta!
Marko_011
06. februar 2023. u 17.50

To nisam znao, ali ovo je kriminal.

Ej, produzio utakmicu i kada je video da

ne ide, ajde da pogura.

Kasnije ladno odsvirao kraj i svi otisli kuci.

Silvio lopurda.

Kurve, Sudije, fudbal.

Nije mi zao Dekija zbog Dragovica.
Odesa
(надежда, вера и л)
07. februar 2023. u 02.28
penal u 99 minutu ...па таквих су се голова надавали гаргански ногометаши ... ихаааааа !!!
Odesa
07. februar 2023. u 02.41
Dejan Stanković je odjurio u suzama u svlačionicu. Na kraju se nije ni pojavio na konferenciji za štampu

...на страну то да ли је све у завршници ове утакмице било регуларно али...Станковић потврђује да није материјал за овако захтеван посао као што је тренерски. Врела глава и емоције надвадају хладнокрвност и рационално сагледавање ситуације и у складу с тим утичу на доношење одлука и повлачење потеза како на самом терену тако и ван њега, како за време утакмице тако и после одигравања исте.
У истом маниру је и Звезду напустио. не мислим да ће имати неку успешну тренерску каријеру...
TC-64
07. februar 2023. u 05.04
Upravo je to ono sto sam letos i pricao o njemu. On je u Zvezdi ostario 10 godina zbog te njegove ludacke emotivnosti. I na kraju svi pogresni potezi protiv Makabija su bili upravo posledica toga sto nema hladnu glavu.
Odjurio u svlacionicu placuci? Smesno!
windy-chicago
(windy-chicago)
07. februar 2023. u 07.49
Tako su sudije svirale ,,misteru,, u namestenoj AV ligi.

Penal je bio, ovaj lik ga je zahvatio u

Rimskom stilu sa obe ruke, sve to stoji.

...Ево га и сам Станковић признаје оно о чему смо овде писали:

Iste emocije unosi u posao kao i dok je sedeo na klupi Zvezde.

– Spadam u grupu od 10 odsto onih trenera koji ulaze u ovaj posao sa strašću, željom i adrenalinom. Opet sam „pao” na isto. Možda će sa godinama i iskustvom da mi dođe ali za sada je ovako. I u Crvenoj zvezdi sam bio baš vezan za igrače. Bili su mi kao mlađa braća. Svaku utakmicu sam preživljavao bolno i govorio sebi: Nadam se da se sledeći put neću ovako vezati za igrače i da ću moći da budem više lucidan. Ali opet sam ponovio isto.