Diskusije : Navijači

 Komentar
Busi hahahahahahah Busi hahahahahaha
EMILIO_GAVIRIA
(DELIJA)
05. avgust 2020. u 14.55
PORAZ MU TEŠKO PAO
MILOŠEVIĆ NAJAVIO OSTAVKU? Trener Partizana izuzetno RAZOČARAN: Ovo je tužno i ružno, ne sme da se dešava!
FUDBAL
05.08.2020. 20:05h

Trener fudbalera Partizana Savo Milošević rekao je da je vrlo razočaran današnjom igrom svog tima u Novom Pazaru i istakao da će, ako nastavi da vodi crno-bele, stvari morati da se menjaju iz korena.

„Vrlo sam razočaran, zaista razočaran. Ako budem nastavio ovo da radim, moraće neke stvari iz korena da se menjaju. Biće priče ovih dana... Ovo je zaista razočaravajuće i tužno od nekih igrača. Uvek sam preduzimao sve na sebe i spreman sam i sad, nije problem nikakav, ali ovo je tužno i tužno”, rekao je Milošević za Arenu sport.

--------------------------------------------------------------------

hahahahahahaha Vucic podviknuo sudijama posle prvog kola i kradje za gargane, sad moraju da sude posteno a garganima nema titule još 150 godina ahahahahahahahahahahahaahahahah

niks titula, niks!!!!

busi hahahahahaha busi hahahahahahaha
TC-64
05. avgust 2020. u 15.13
Niks titula. Niks, niks. Samo dupla kitula.

Oduzeti im 800 bodova. izbaciti ih u 7 ligu da igraju sa Zucama, Guncatima i Zaklopacom. Nema Evrope za njih narednih 1500 godina. Zakljucati ruglo od JNA katancem od 300 kila, a kljuc baciti u mutno Dunavo sto bi rekao Ckalja.

Busi hahaha busi hahaha busi hahaha

Inače izuzetno sam zadovoljan glodarskom igrom i molim ih da samo nastave sa porazima

Busi hahaha busi hahaha busi hahahah
Pavle_Djurisic
05. avgust 2020. u 17.03
Savo idi dok si mlad :D
 Komentar Zapamti ovu temu!

Looking for Oil Diffuser Necklace?
.