Vesti
Sport
Celebrity
Lifestyle
Diskusije
Kuvar
Oglasi
Diskusije
:
Navijači
+1 / -3
-2
Luzerpool ceka ttitulu!
wajtblek
(vaydu njunjuz :-))
29. decembar 2019. u 14.54
postaje degutantno kako se wnago iz l'poola guraju u svakom kolu - nešto slično kao wnago Mitra Mirica rupchage! 30 godina nisu bili prvaci pa šta - šta me boli tuki za to
Prošlo kolo njihov bivši a sada trener Lestera juče izostavio 9 igrača sa te namestaljke a danas protiv Vulvsa opet kradja u korist copy paste smradova sa enfild deponije - o duelima sa citijem i unitedom kada je preVARa presudila na ocigled celog sveta neću ni da pricam!
+2 / -1
+1
TC-64
29. decembar 2019. u 15.00
Opa, izgleda Da je njunjuz iscepao vise drva u sumi nego sto je baba ocekivala pa je kao nagradu dobio i besplatne sate hehehehe
+2 / -1
+1
TC-64
29. decembar 2019. u 15.06
A vi takođe necete 30 godina biti prvaci i tu se svaka sličnot sa Liveprpulom zavrsava hahahaha
+1 / -1
0
Odesa
(надежда, вера и л)
29. decembar 2019. u 15.14
...хахах, слева па с десна: Пљуссс - пљасс !!! Испаде му цепаница из руку и разби - тастатуру
+2 / -1
+1
TC-64
29. decembar 2019. u 15.34
Sad posto je dobio po labrnji, mars nazad u sumu na dalje cepanje drva!! Sljaaaasss!!!!!
+1 / -0
+1
Pavle_Djurisic
29. decembar 2019. u 17.02
Mojne nemoj mi dirate vola bre ću da vas unakazim!!
+0 / -3
-3
windy-chicago
(windy-chicago)
29. decembar 2019. u 18.07
Hahahahaha... Wajtblek vam lupa dange , zuje vam usi , ne cujete ništa . Iako udarate nisko , tipicno man.dovski , ne vredi vam ništa. Ajde sad do kontinjera , možda nađete koru ,leba.
Ahahahahahahahahahahahahahahaha
+1 / -1
0
TC-64
29. decembar 2019. u 19.45
Evo ga kamiondzija taman je stigao na vreme da preveze njunjuzu novu turu drva do kuce. Ajde pomozi kolegi. Eto kako sam lepo spojio tupana i glupana da rade nešto korisno. Pozuri Windy, isteci će njunjuzu besplatni sati za internet! Ovo se zove - osedlao sam dva konja jednim potezom!!!!
+1 / -1
0
toronto1
(samo posteno)
29. decembar 2019. u 21.12
Njunjuze, ajde budi malo ozbiljan. Jesi ti video VAR tehnologiju? Šta je danas bilo sporno? Gol Liverpula cist kao suza, niti je bila ruka Lalane, niti ofsajd Manea. Znaci ništa sporno. Gol protivnika jeste bio ofsajd od 15 cm, ali šta su trebali da kažu da je to mali ofsajd? Ja nisam navijac Liverpula, ali ljudi imaju 13 bodova vise od Lestera. Opusti se malo, slavi pobedu u basketu i nemoj da lupetas. Samo mi napisi šta su danas ovi iz VAR trebali da urade?
+1 / -1
0
Pavle_Djurisic
30. decembar 2019. u 01.13
Windy Čekaj, jel ti stvarno neko od familije bio kleptoman ili je to od Klempić, pa da ne ispadne da ste klempavi.
+2 / -1
+1
EMILIO_GAVIRIA
(DELIJA)
30. decembar 2019. u 02.56
Malacanski berberin ukljucio mobilni i tako ga locirali hahahahahahaha nije izdrzao, morao je da objavi post na SC-u hahahahahah
+1 / -1
0
Odesa
(надежда, вера и л)
30. decembar 2019. u 13.18
хахаха, неко чека титулу а неко...китулу !!!
+1 / -1
0
BGMangupuNYC
(derem Franjevce)
31. decembar 2019. u 15.20
Windy je malo uzbudjen posto slavi novu 2020-tu sa James-om I Milom Jovovic... hahahaha
Looking for Tassel Necklaces?
Izaberite državu:
Australija
Austrija
Bosna i Hercegovina
Crna Gora
Evropska Unija
Francuska
Holandija
Hrvatska
Kanada
Nemačka
Sjedinjene Američke Države (SAD)
Srbija
Švajcarska
Švedska
Velika Britanija
Latinica |
Ћирилица
|
English
© Trend Builder Inc. i saradnici. Sva prava zadržana.
Terms of use
-
Privacy policy
-
Marketing
.