Diskusije : Politika

 Komentar
Немачки Билд: Резултати Пизе „јадни” у школама
BeliVuk
04. januar 2024. u 16.10
У Немачкој се резултати тестирања називају „јадним”, пише немачки лист Bild. Лист пише да је највећи проблем за школе у Немачкој висок број ученика имигрантског порекла. Студија из Пизе показује да је један од главних проблема у школама велики број деце имиграната. Деца која не говоре немачки код куће има јако лоше резултате, како да се ситуација побољша пита се лист.
https://www.bild.de/politik/inland/politik-inland/pisa-schock-das-wollen-die-bundslaender-an-den-schulen-jetz t-aendern-86347498.bild.html
dr-mors
04. januar 2024. u 16.44
-natirlich, natirlich...
C_A_B_O
04. januar 2024. u 17.22
NEKA uce i NAUCE jezik domovine! RADO se uzima socijala, vozi se tramvajima a ne ide pEske...XXere u cistom WC a ne nabasCi i OPET NEćE da prihvate minimalne civilizacijske norme...da ne govorimo o psihologiji i ponasanjima COPORA pasa...DIVLJIH i da | izbegnemo„ pominjanje BOZICNIH silovanja...NIIIJE sUropski ”
dulebg
(posmatrach)
05. januar 2024. u 17.42
Није требало да их доводе. Нека сад врате све не-хришћане, али тако да им у рођеној земљи буде лепо као у Немачкој: нека им пребаце фабрике, медицину, школе, спрече ратове.. да нико и не пожели да иде за Швабију.
dr-mors
06. januar 2024. u 09.56
slab si (posmatrach),

nasa mladez čim zavrsi i srednju skolu, odma gledaju da zbrisu za nemacku.

Možeš da je nagrdis i nas.eres se na nju.. ali nasa mladez, kopa rukama i nogama, da se nekako uglavi u taj nemacki „smrdljivi” ambijent..

 Komentar Zapamti ovu temu!

Looking for Chakra Necklaces and Bracelets?
.