Diskusije : Neplodnost

 Komentar
Za elephant
vasilisa123
(prof)
14. april 2011. u 06.04
Draga elephant kako ti je utvrđeno da moraš na donaciju jajne ćelije, mislim da li se isto kao i ja vadila amh(meni je 0.2 što je vrlo nisko) i kakvi su ti bili ostali hormoni, fsh, lh, estradiol, progesteron, prolaktin, tsh, da li si radila prethodno vto pa nisi imala ćelija ili si na drugi način odlučila da radiš donaciju?

Izvini što te mučim, ali ja treba da krenem sledeće nedelje za analize ili kod Radulovića ili kod Kopitovićke,ona mi je daleko prijatnija i logičnije razmišlja, ali mi je rekla ako je amh ispod 0,5 da treba donacija da ne bi trošila pare na vto bezveze, a Radulović mi je rekao da je vto jedini način da se vidi ima li još jajnih ćelija! A glupo mi je što mi on daje terapiju, a njegova žena radi folikulometriju, verovatno se dogovaraju, ali valjda je logičnije da on radi folikulometriju, ispada da on radi samo aspiraciju, a kad te uspavaju pitanje je ko radi.

Tako da ću da poludim...molim te odgovori mi na ona pitanja odgore.

Svako dobro.
elephant
(masinac)
14. april 2011. u 10.10
Pre svega ne mucis me uopste, rado ću ti odgovoriti na sva pitanja. M eni su fsh, lh mnogo visoki bili, amh 0,05 . Tako da mi je jedina solucija bila odmah donacija, ali možeš da probaš prvo vto ako ti doktor predlaze, lako je predati se. Probaj nemoj posle da se kajes. Ja sam htela da probam sada jer mi je fsh pao na 15 ali kažu da je to od cikloproginove i da ne vredi da pokusavam vto već donaciju, tako da ću ubrzo ponovo da radim.Što se tiče dr radulovica ja sam zadovoljna sa njime i sa njegovom suprugom. Zašto ne probaš u Pragu u pfc,kažu da su mnogo strucni .pozz
vasilisa123
(prof)
14. april 2011. u 13.04
Hvala ti draga elephant, probaću prvo vto, pa onda ako ne bude ništa pozitivno sledi donacija, verovatno Prag, ako još budem živa i zdrava od silnih stimulacija.

Svako dobro.
vasilisa123
(prof)
15. april 2011. u 03.50
Draga elephant da li si pre donacije probala neku vto?

Ako jesi gde i kakav ti je bio protokol...

Pozz!
elephant
(masinac)
15. april 2011. u 05.38
Nisam radila vto nikada,niko mi nije od dr preporucio.
 Komentar Zapamti ovu temu!

Looking for Tassel Keychain ?
.