Vesti
Sport
Celebrity
Lifestyle
Diskusije
Kuvar
Oglasi
Diskusije
:
Trudnice i mamice
+0 / -0
0
Seks u trudnoći
ljubicica_ns
16. jun 2012. u 04.27
živim u nadi da me necete iznapusavati zbog možda ovog glupavog pitanjca...samo jedna stvar me buni u celoj prici...da li se mora u trudnoći koristiti prezervativ zbog navodno nekih supstanci sto sadrže spermici koji mogu izazvati porodjaj???...znam da je seks dozvoljen ako je sve ok naravno nego sam se malo posvadjala sa tim spermicima :-)...nemojte samo biti grube u odgovorima :-)
+0 / -0
0
llopis
(♥♥♥)
16. jun 2012. u 05.10
spermici vam ne mogu naneti nikakvo zlo! slobodno se volite i mazite dokle god ste oboje zdravi i uredno okupani, i dakle, bez istorije sexom prenosivih infekcija i bolesti (ukljucujuci i chlamydiae)... koliko ja znam... UZIVAJTE!!
+0 / -0
0
efferalgan
(volim kokoske)
16. jun 2012. u 05.46
Ja sam u prve dvije trudnoće uzivala u spermicima skoro do pred sam porodjaj.
U trecoj trudnoći sam „nacula” da spermici djeluju na grlic isto kao i onaj gel za omeksavanje grlica. Ali ne *ebi ga, ja se opet druzila sa spermicima...samo ovog puta smo do pred kraj 8-mog mjeseca. U 9-tom nisam imala ni zelju ni volju...a i neki me strah uhvatio. Na kraju mi se pikica rodila 14 dana prije termina.
Možda bi i ranije da je bilo spremica hehehehe
+0 / -0
0
ljubicica_ns
16. jun 2012. u 06.04
uh,mogu vam reći da ste me bas rasteretile...mi smo se dosta dugo bakcali sa neplodnoscu i prosto smo se odvikli od tih pomoćnih sredstava :-) ...a kad covek nacuje da to nešto skodi i ne bude mu bas svejedno...u svakom slučaju sad mogu da uzivam i da ne mislim,konacno :-)
+0 / -0
0
Milica83
(raspevana)
17. jun 2012. u 05.35
Mogu da skode, izazivaju kontrahovanje materice plus sto možeš da zakacis neku infekciju ako tm ima neku bakt to ti sad ne treba koristite kondome
Looking for Lava Rock Bracelets?
Life Press
Kako napraviti voštane trakice za igru
Napravite krevet od ormarića
Dete vam je previše stidljivo? Pomozite mu
Napravite sami ukrase za dom
Napravite zvučnu igračku za klince od malih plastičnih čaša
Transformišite svoje emocije
Izaberite državu:
Australija
Austrija
Bosna i Hercegovina
Crna Gora
Evropska Unija
Francuska
Holandija
Hrvatska
Kanada
Nemačka
Sjedinjene Američke Države (SAD)
Srbija
Švajcarska
Švedska
Velika Britanija
Latinica |
Ћирилица
|
English
© Trend Builder Inc. i saradnici. Sva prava zadržana.
Terms of use
-
Privacy policy
-
Marketing
.