Vesti
Sport
Celebrity
Lifestyle
Diskusije
Kuvar
Oglasi
Diskusije
:
Trudnice i mamice
+0 / -0
0
Izostanak menstruacije a nisam trudna..
NanaiBanana
16. maj 2011. u 03.06
Kao sto sam naslov kaže...Trebala sam dobiti 7.5 ali ništa.Uradila sam čak 3 testa na trudnoću i sva tri su negativna.Imala sam čak i sve simptome pred 'dolazak„ ali ništa.Dr. me je poslao da ultazvuk ali tek sledeće nedelje a trenutno sam na ivici nervnog sloma jer mi svakave stvari padaju na pamet.
Da li je neko imao slično iskustvo?”
+0 / -0
0
Republica
(®)
16. maj 2011. u 03.16
Jeste meni u martu mesecu,kad sam već mislila da ću explodirati,drugarica me posavetuje da uzmem kashicicu cimenta.Ja ti lepo uzmem supenu sa medom i NEVEROVATNO u roku od 2 sata procurela.Pre toga sam kljukala caj od pershuna ali nije ishlo.
Nisam se toliko uprpila jer sam bash mesec dana pre toga cekirala hormone koji su bili idealni. Meni se izgleda to deashava poslednje 2 godine uvek u martu jer sam tada oba puta zatrudnela i izgubila trudnoće u 8 i 12 nedelji.Kazhu telo pamti.
Inače uvek redovne mece imam.
+0 / -0
0
svirena
(teaser)
16. maj 2011. u 03.26
Reps, ciment? Beton?
+0 / -0
0
Republica
(®)
16. maj 2011. u 03.35
Hehheheh , betonirala ga ja !
Greshka Svirena CimeT:
http://narodnilijek.com/storage/cimet.jpg
+0 / -0
0
Snezana
16. maj 2011. u 03.39
Ma kakav beton, mislila je na cimet, nije ni rekla cement :)
Inače desavalo mi se koliko god hoćeš puta pre trudnoće. Iako sam imala relativno redovne desi mi se da mi jedan mesec kasni bas dugo. Jednom mi se desilo da nisam dobila 2-3 meseca. Bila kod dr ona kaže to je normalno, neke žene nemaju svaki mesec neke ne, neke krvare 6 dana jako a neke 3 dana samo malo. Svi smo razliciti. Objasnila sam joj da se ja osecam loše, sva nekako napeta, naduvana, imam bolove kao da ću dobiti itd. Ona mi je rekla da ako ne dobijem u roku od 2 meseca da će mi onda dati tablete da mi pomogne, ali da je ona sigurna da ću ja dobiti uskoro. Tako je i bilo. Inače na moje zahteve zbog toga svega što se tako meni „dole” desavalo (neredovne menstruacije, neobjasnjivi bolovi itd) me je poslala na sve moguće pretrage da se vidi ima li to neki drugi razlog, ali uvek je sve bilo u redu. Sad posle poroda je to sve mnogo stabilnije i imam sasvim redovno, možda kasni po par dana ali to je sve.
+0 / -0
0
bubbi
16. maj 2011. u 14.17
Ne mora znaciti da nisi trudna. Meni je kasnilo tri sedmice dok konacno nije bio pozitivan test. Ako si radila betu vjerovatno nije u pitanjuu trudnoća, ali ako nisi ko zna. Ja sam trebala da dobijem 30. octobra i ništa, svi testovi negativni, ja imala neke simptome, ništa posebno. Uradim test svaka tri dana i tek 20. novembra pozitivan, 21 dana od kad sam trebala dobiti. Beta sledeće sedmice 1500. Meni nisu ništa vidjeli na ultrazvuku sve do kraja novembra i tad su rekli 5. sedmica trudnoća.
A može bit da nisi ovulirala jedan mjesec.
+0 / -0
0
Tina
16. maj 2011. u 14.32
Desilo se meni prije par mjeseci, poremetila se menstruacija dva mjeseca (35. i 37. dan dobila). Radila nalaze, sve u redu. Nema hormonskih poremecajaja. Vratilo se sve na svoje nakon dva mjeseca. Nije bilo nikakvog stresa u mom zivotu, nervoze niti slično, jednostavno „onako”!
Looking for Oil Diffuser Bracelets?
Life Press
Napravite slatke zečiće od vune
Ljubav između bebe i doge
Piletina sa gljivama u umaku od vina
Čorbica od belog pasulja i šampinjona
Torta od karfiola i parmezana
Zobeni keksići sa kikriki puterom
Izaberite državu:
Australija
Austrija
Bosna i Hercegovina
Crna Gora
Evropska Unija
Francuska
Holandija
Hrvatska
Kanada
Nemačka
Sjedinjene Američke Države (SAD)
Srbija
Švajcarska
Švedska
Velika Britanija
Latinica |
Ћирилица
|
English
© Trend Builder Inc. i saradnici. Sva prava zadržana.
Terms of use
-
Privacy policy
-
Marketing
.