Opet se namesta za vatikansku sektu
EMILIO_GAVIRIA
(D E L I J A)
2018-07-30 10:07 AM
u prva dva kola svedoci smo kako sudije namestaju vatikanskoj sekti partizan da pobedi. utakmice se produzuju i po 15 minuta dok sekta ne da gol ili se protivnicki igrac dobije dva zuta u roku od 5 minuta!

Bruka i sramota srpskog fudbala!! Pisaću presedniku vucicu da ugasi ovu vatikansku sektu koja uinistava sport u Srbiji. I trener Dinama iz Vranja je opleo po njima!!!

---------------------------------------------------------

LJUT NA SUDIJE
TRENER DINAMA ZAGRMEO: Ovo je bruka i sramota! Partizan protiv malog Dinama mora da igra sa 14 igrača!
FUDBAL 29.07.2018. 21:30h

Trener Dinama Dragan Antić bio je besan posle meča sa Partizanom...

Trener fudbalera Dinama iz Vranja Dragan Antić bio je ljut na sudije posle poraza od Partizana (0:1) smatrajući da su direktno uticale na konačan rezultat odlukom da isključe Nikolu Đurića u 57. minutu.

„Nisam zadovoljan jer Partizan protiv jednog malog Dinama mora da igra sa 14 igrača. Ovo je bruka i sramota. Moram da čestitam mojim igračima, jer većina nije ni osetila superligaške terene u dosadašnjoj karijeri. Imao je Partizan inicijativu, ali smo se dobro branili i, na žalost, primili smo gol u 82. minutu”, rekao je Antić za televiziju Arena sport posle utakmice.

Za razliku od njega, trener Partizana Miroslav Đukić bio je zadovoljan brojem prilika koje su stvorili njegovi igrači, ali ne i realizacijom.

„Zaista smo napravili veliki broj prilika, pogotovo u prvom poluvremenu. Jednostavno, nije normalno da toliko promašujemo, a kada vam se to desi, onda i pobeda dođe u pitanje. Verujem da će ovaj trijumf dati samopouzdanje ekipi.

TC-64
2018-07-30 10:28 AM
Treba vratiti slet i stafetu mladosti na JNA i da je windy nosi svake godine uz pesmu mlada partizanka bombe bacala, posto kao sto je njihov trener rekao oni još ne znaju da se zavrsio drugi svetski rat i da je Tito umro.
2018-07-30 10:41 AM
da bi nosio stafetu windy mora prvo da opere ursanu guzicu i da prođe kurs o osnovnoj higijeni! fizioloske radnje se obavljaju u kupatilu a ne iza kontejnera na nekom parkingu.