Forums : Računari i Internet

 Comment
Bucan
MatkoDestanov
2010-11-28 03:08 PM
Može li neko da mi kaže u cemu je problem, komp mi je u poslednje vreme mnogo bucan prilikom paljenja i to traje par minuta (mislim ta buka.
Šta da radim da to bude moj dobri stari komp :)
SM
(System Manager)
2010-11-29 08:54 AM
Ocisti hladnjake i filter(e) ako imaš.
loverx
2010-11-29 01:55 PM
Proveri da li kablovi dodiruju delove koje ne trebaju.
CH
2010-12-01 10:18 AM
Dobro ti ovaj gore rece. Ocisti hladnjak. Iskljuci PC, otvori poklopac na PC, usisaj usisivacem sve po kompjuteru a posebno ventilatore.. Najbolje je skini pazljivo ventilator sa hladnjaka. Taj deo- od aluminijuma, ispod ventilatora ne skidaj sa procesora. Ne bi valjalo da ga skines a nemas pri ruci specijalnu pastu da ponovo premazes po procesoru. Pasta sluzi da održava hladjenje procesora.
Dakle, skini samo ventilator, ocisti ga i ocisti odozgo one proreze na aluminijskom hladnjaku. Vrati sve na svoje mesto i videces da će da radi kao nov. To se radi bar 2-3 puta godisnje.
 Comment Remember this topic!

Looking for Tassel Earrings?
.