Na ovom prvenstvu oko 16 top ekipa bukvalno svako može da pobedi svakoga, jer i spanci kenyaju. Makednija sa sjajnim Mekkejlebom ima bolji tim od pola ovih koji su prošli dalje.
Bez obzira na to, Italija nam je sansa ako ih dobijemo, možda Grcka. te hrchci. Sve zavisi kako im krene jer se ovaj tim teško vraca iz deficita - nema iskustva.
Krle je sjajan lider i samo da izdrzi do kraja.
Duda je vrlo realan. Prvih 6 bi bio uspeh (i automatska kvalifikacija za svetsko). Na taj način možda bi i poneko od naših najboljih igrača koji nisu tu (Savanovic, Novica, Teo) dosli sledeći put (Teo je hteo i sad, ali je povredjen). Mada, ako im pukne film i krenu kontre, mogu da pobede svakoga ovde.
Nedovica će biti vrlo zabavno gledati u NBA - zivo me zanima hoće li dobiti sansu - igra atraktivno i ima sve potrebne fizicke atribute.