News
Sports
Celebrity
Lifestyle
Forums
Cooking
Classifieds
Forums
:
Košarka
+0 / -0
0
Uzljebim ti. .
nettler
2009-09-16 08:25 PM
Oce mi neko napokon objasniti koga to 'uzljebljuju'??
Evo pricaju o nekom 'uzljebljavanju', meni to opet zvuci ko zavera pederskog lobija i neka njihova smicalica.
šta je to 'uzljebiti'?
+0 / -0
0
nettler
2009-09-16 08:28 PM
Jel to nekakav napad?
Ako je napad, volio bi da znam kako se izvodi
Moram ženi da objasnim prije nego joj ga 'uzljebim'
Ma ljudi, ovo je nešto bezobrazno, garant...
+0 / -0
0
dzirlo
(stariji svodnik I klase)
2009-09-16 11:13 PM
Uzljebljena realizacija je nastavak davne teorije, po prvi put izlozene na ovom forumu prije mnogo prvenstava, kako konacni rezultat utakmice odlucuje učinak četvrtog najefikasnijeg igrača u timu (onda slijedi opsezni matematicki dokaz uz pozivanje na Kronekera i Capelija, Hlopitala, Uščumlica, Vujosevica, Struju, Adelmana...).
+0 / -0
0
slaven
2009-09-17 12:00 AM
Zar nije bio u pitanju sesti igrac? U kojoj sam ja zabludi živio svo ovo vrijeme -D
+0 / -0
0
nettler
2009-09-17 12:23 AM
E, ništa te ja dzirlo skonto nisam
Pa ja, vidi se da si radio po Uscumlicu i Vujosevicu,..još gore Davidivich gde ne znaš gde sija a gde rep(a i rezultati često pogresni)
de ti meni ziv bio objasni onako malo po Apsenu, kumi te tvoj Lazarus
+0 / -0
0
nettler
2009-09-17 12:24 AM
Pardon, Davidovic
+0 / -0
0
novidemo
(radim)
2009-09-17 12:39 AM
I meni se čini sesti!
:)
Ma dobar je prepelica.
Bar otvori temu.
+0 / -0
0
Apu
2009-09-17 01:11 AM
dEMidovich
+0 / -0
0
konjibudala
(stoka)
2009-09-17 01:36 AM
prica se da je uzljebljena realizacija prvi put primijenjena u utakmici između kk Radivoje Korac - kk Vraca. je li to isitina?
+0 / -0
0
LJno1
2009-09-17 02:33 AM
Dzirlo, pa yebo ga ti kako ćeš zaboraviti da je bio 5 igrac sa vise poena.
Od 100 utakmica u 99 pobjedi ekipa u kojoj peti igrac da vise poena. Uzljebljen ili ne glavic promjeni boju.
+0 / -0
0
NVuk
2009-09-17 05:33 AM
A i vi se fokusirali na uzljebljenje i potpuno prenebregavate „brzinsku izdrzljivost”.
Najbolja petorka svih vremena:
Sebastijan Leb na pleju
(dakle izdrzljivost mu je jača strana, a i brz je)
Pijetro Menea - shooting gard
(takođe brz, a odličan suter, zavrsio skolu u karabinjerima)
Usein Bolt nisko krilo (ima visinu, a i brzinu)
Majkl Felps na cetvorci
(ako dodje do suta u zadnjoj sekundi ima vezu kod sajdzija)
Huan Martin del Potro na centru
(brz i izdrzljiv, može da odigra i 5 četvrtina ako treba)
Ovaj poslednji samo zato što je jedan veliki strucnjak na diskusiji tenis proglasio da su samo bandere teniseri buducnosti.
Kontru istrcavaju za 2.6 sekundi u sali, a na otvorenom sa vetrom u ledja 2.4. Sa gumama za kisu, 2.7, ali ako je previse kise, tu je Felps... Rak rana za Leba kao pleja je Slovenija, jer imaju Marka Milicha koji ladno kuca preko njega, ali tu uskace del Potro sa bananom (ako je nije pojeo u pauzi).
+0 / -0
0
voya
2009-09-17 06:09 AM
Ja sam bio ubijedjen da igrac uzljebljen između dvojice protivnika, već fauliran, u padu baca loptu preko ledja koja, kao tanki, suvi list ulazi u kos, dok sudija svira faul.
+0 / -0
0
nettler
2009-09-17 08:37 AM
Apu, postidi ti mene.:):):):)
E, sunce ti kalaisano da zaboravim autora zbirke koju sam 2 puta prevezbo
Godine, godine...
A vi ostali izgleda da me zayebavte ovde?! Pa nije bruka ne znati šta je 'uzljebljeno'!!
ja opet imam teoriju:
Naime, 'uzljebljeno' ti je kada trener obeca igračima pre meca da će budnim okom pratiti utakmicu i greške svojih igrača i fino ih tefteriti. (5 gresaka)
Kada 4. igrac podbaci vise nego obično, a prva tri ne ispune dogovorenu kvotu, onda se prvo centri dovode do vrata i shtoka i jaja im se 'uzljebljuju' u procep. Na kapitenu je da zalupi vrata sto brze i jače može. Tada se po visinu smenjuju jedan za drugim dok na kraju i sam kapiten mora da ih(jaja) uzljebi u procep između shtoka i vrata, a trener da zalupi.
Problem nastaje a 'šta uzljebiti' ako su igrači odavno nemaju jaja?
Pod pretnjom 'uzljebljene„ taktike tim igra dosta poletnije i lopta se vise kreće jer niko naravno ne želi da sakupi 5 gresaka na brzaka
Primeticete kako ponekad trener kurazi svoje momke sa specificnom gestikulacijom dva sastavljena dlana koji se na vrhu otvaraju u 'tapsh', imitirajuci zalupljivanje vrata. Momci tada lete.
”
+0 / -0
0
nettler
2009-09-17 08:43 AM
A mora ovaj Vuk vazda nesta da zacini ...
Nismo još resili uzljebljivanje i eno ga sada sa „brzinska izdrzljivost”
Ma nemoj raju zbunjivat!!!!
+0 / -0
0
dzirlo
(stariji svodnik I klase)
2009-09-17 08:57 AM
Slavene,
nisi ti jedini. Evo u duboke srednje godine ukoracih racunajuci i nikako da se poklopi ta varijanta sa četvrtim igracem. Kod tebe ne radi sa sestim, mora da je LJ u pravu, da je u pitanju peti najefikasniji igrac.
Lazaruse, legendo, jegdje su Krit i JA?
Hoćemo li da „zakuhamo” jednu? What about prenos četvrtfinala, sa obaveznim psovanjem?
+0 / -0
0
NVuk
2009-09-17 09:33 AM
Ne može sesti, nešto tu ne stima. Šta ako sesti covek nikad ne udje u igru? Šta se onda racuna?
Koliko se ja secam bio je peti, a stvar je ozbiljno zaskripala sa timovima tipa Boston sa tri (ili vise) prangijasa, gde 5. dobija loptu svake prestupne, a tim ipak delje redom.
+0 / -0
0
nettler
2009-09-17 09:58 AM
Ne smijem ti ja to vise dzirlo, jarane,..a rado bi
Od kada u Srbiji izas'o ovaj novi zakon, ma znaš ono niko nikog ne sme da zayebava i 'smeskaj se pederima dok nam seru po glavi', valjda i ovaj SC da bude u trendu, postavio na sportske diskusije žene kao moderatore i najavio rigorozu.
Eeeejjjj, na sportske diskusije zensko???!!!hahahahaha...
Koji shouuu:):):):)
pa smo ti sada onako svi ko Hrzuzi(europljani i intelektualci), ugladjeni, kastrirani i šta već ne
Ne mores brate s ovom novom garniturom lako ni zakuvat, tupo je to
I kad ga zayebavas ili mu zbilje govoris ko tele ne konta.
Bez zara i strasi samo navukli sakoe na rolke, nabacili cool cvike mada odlično vide i glume liberale
Sad samo onako inteletualo sa prsticima u stilu drzanja fine soljice caja, monokularom na oku i francuskim brcicima glumimo Sir Olivera ovuda
A nije da nije, pashja narav mi ne da mira,...ma zakuvo bi al će me banovat. Nije do banovanja, al valja mi jope ime izmišljat.
A što se tiče Kritike i JA,...e da mi je neko pric'o da će mi nedostajat...
Nigde ih ne vidim, mora da su i oni ostali bez ideje za novim nikovima.
Ovo danas ti je neka nova garnitura, kulturnija brate, ugladjenija,..sa demokratskim i humanim pogledom na svet,...elem dok i njih ne podcepi nešto pa im izrastu zubi do pupka:):):)
+0 / -0
0
nettler
2009-09-17 10:09 AM
Nego gde nam je deda-hercegovac.
Šta on veli na ovu novu garnituru kosarkasa?
Vidili dje u nekom Kice, Moke i ostalih izlizaca Starki.
+0 / -0
0
DOLEB92
(Barmen)
2009-09-17 10:51 AM
de ti meni ziv bio objasni onako malo po Apsenu, kumi te tvoj Lazarus
Апсен него шта, јасно и конкретно, без много теорије. По његовој збирци је и проф. Аца Николић спремао испите. Вујошевић и ови после су више Ушч(ћ)умлића листали.
+0 / -0
0
milanche
2009-09-17 11:07 AM
Apsen, Uscumlic, Demidovich, Ljesko, Mitrinovic...
...oduvek sam znao da u meni cuci veliki kosarkaski strucnjak
velikog teorijskog znanja, međutim, kad god sam hteo da nađem
posao u struci, uvek sam se nalazio u uzljebljenoj situaciji
između par dvometrasa koji bi to nekako lakse realizovali.
+0 / -0
0
mxm
2009-09-17 11:08 AM
Konacno sam shvatio:
Uzljebim ti realizaciju!
+0 / -0
0
pure_water
(eskim)
2009-09-17 11:17 AM
Nisi još... ipak je realizujem ti uzljebljenje:)
+0 / -0
0
dzirlo
(stariji svodnik I klase)
2009-09-17 12:10 PM
@Laz,
Sa m@torim 'ercegovcem i fefkom ponekad razmjenim email, sa Fefom doduse rijetko u zadnje vrijeme:(.
Prolaze godine.
+0 / -0
0
nettler
2009-09-17 12:28 PM
@dzirlo,
Šta oni rade. Jel Fefka to udarila ova ekonomska kriza ili se ozenio sa nekakvom veliko-srpsko0-nacionalisticko zenom
Dje matori, jel se vratio u Kaliforniju, pardon Trebinje?
--------------------------------------------------------------------
Uscumlic je bio zakon. Ko njega prevezba, oma Nobelovu iz matematike.
Svaki drugi rezultat pogresan i ziv se polomis da dobijes onaj njegov rezultat ali nikako, pa svaki zadatak utvrdis po 30 puta, dok ne skontas da je greška.
A Apsena smo krili od profesora. Kod nas ti pad ne gine ako te skonta da radis po Apsenu, a covek uprostio i korak po korak pokazao da i buzdovan može da nauci
Zato velim, de to vi meni objasnite „po Apsenu”, te 'ukljestene realizacije' po Uscumlicu i Demidovicu nikako da skontam.
+0 / -0
0
dzirlo
(stariji svodnik I klase)
2009-09-17 12:56 PM
Ubismo ih... Ruse 2nd 1/4.
+0 / -0
0
konjibudala
(stoka)
2009-09-17 12:58 PM
Kosta skont'o uzljbeljenu i dere Ruse k'o levate
Looking for Mantra Bracelets?
Select a country:
Australia
Austria
Bosnia-Herzegovina
Canada
Croatia
European Union
France
Germany
Montenegro
Netherlands
Serbia
Sweden
Switzerland
United Kingdom
United States of America (USA)
English |
Latinica
|
Ћирилица
© Trend Builder Inc. and contributors. All rights reserved.
Terms of use
-
Privacy policy
-
Advertising
.