Tunel
Mexico
(Trust Nobody)
2010-12-08 07:49 PM
Javni natjecaj za kopanje tunela. Otvaraju se ponude. Prvo se otvara koverta njemacke firme. Izlazi predstavnik firme i prezentira projekt. „Kopanje tunela ćemo raditi sa obadvije strane brda i spojiti ih kad se sretnemo na sredini. Cijena je možda malo veca ali je zato vjerojatnost da se sretnemo, zahvaljuci nasoj made in Germany tehnologiji, visokih 95%.”
Slijedeci koverat je kompanija iz Amerike. Izlazi i amerikanac. „I mi ćemo kopati sa obadvije strane brda i sresti se u sredini. Nasa cijena je još veca nego kod kolega iz Njemacke, ali je i vjerojatnost da se sretnemo ekstremnih 99.5%”
Treci koverat je ponuda firme iz Bosne. Izlazi Mujo. „Cujte gospodo, ni mi nismo mačiji kasalj. I mi kopamo tunel sa obadvije strane brda. Nasa cijena je pola cijene od amerkanca, a što se tiče sretanja, e to vam kod nas ide vako: 'ako se sretnemo-sretnemo, a ako se ne sretnemo, imate dva tunela”
Fallen
(Kako kada)
2010-12-08 08:32 PM
Africka dzungla ,zadatak je u sto kracem roku uhvatiti zirafu.
Prvi kreće ameri 30 ak komandosa krecu u dzipovima helihopteri nadgledaju teren vracaju se ameri nakon sat vremena i dovode zirafu.
Komisije zadovoljna sve reguralno.
Krecu ruje u dzipovima helihopteri nadledaju teren par izvidjakih aviona i evo ti ruja nakon pola sata sa zirafom.
Komisija zadovoljna sve reguralno.
Krecu nasi plavci njh 10 se ugura u stojadina.
Vracaju se nakon 20 ak minuta i vuke slona ,slon sav plav isprebijan oko nateklo kljova na pola prebijena i staju momci pred komisiju:
Cestitamo. rekordno vrijeme minimalni resursi koristeni samo to nije zirafa nego slon. Kad će slon:
JESAM JESAM JA SAM ZIRAFA.