News
Sports
Celebrity
Lifestyle
Forums
Cooking
Classifieds
Forums
:
Banja Luka
+1 / -5
-4
BL
Below viewing treshold.
Show
Bosna Hercegovina i izbori
BL
(Dr.)
2010-09-25 03:41 PM
Srbija ima Borisa Tadica,a Hrvatska ima Josipovica sto mislim da je narod izabrao prave osobe.
Šta li se sprema u nasem loncu,nadam se da neće opet nacionalne stranke osvojiti većinu i da izaberemo napokon i mi jednog covjeka na celu države barem malo europski nastrojenog i iskrenog kao sto su gospodin Tadic i Josipovic.
Pitam se ima li normalni politica,a da ima kvalitete ove dvojice koji će se izvinuti tamo gdje su bili stvarni zločini da se ne lažemo niko nije cist./buducnosti radi promjene su potrebne/
PS
Da ne bude zabune predsjednistvo predsjednik predsjednista i to nema potrebe turpijati danas svako dijete zna šta je politika.
+4 / -2
+2
C_A_B_O
2010-09-25 08:01 PM
Naravno da balijama odgovara josipovic i francetic,
BH nije još a neće biti nikada država. Ako islamski dio hoće što ne proglasi samostalnost kao kosovA...
Ko misli da je moguća gradZanska država sa islamskim dijelom „pucnstva” nek pogleda procenat hrišćana u Iraku i Libanu.
Kome je islamska republika biH draga...ima Sarajevo a SRBI..dok ih ima imace Republiku Srpsku i kako stvari stoje nema ništa da se desi u privremenoj BiH bez srpskog amina.
O 'povratku„:
NEObičnO je da se SRBI ne bune povratcima balija i usrasa sto govore cifre iz Bl i cijele PC ..dok ze podrucje federacije ..cifre iz njihovih izvora jasno pokazuju da Srbi NEćE da žive pod islamsko-ustaškom okupacijom.
KO poslije svega 41-95 zagovara ”sjelovitu„ bih..da mu se desava 91-95.
Doktoru da ode do efendije i da mu se salije strAva.
Ziv bio.”
+0 / -1
-1
Pjer
(svratio samo na 5 minuta)
2010-09-25 08:06 PM
BL,
Sa koga mislis da je na bosnjackoj politickoj sceni najbolji izbor?
Šta mislis o Bosnjacima u vladi RS? Profiteri, marionete ili OK osobe?
+5 / -2
+3
celincanin
(Metalac)
2010-09-25 10:45 PM
Svi su isti , svaki hoće BIH bez Republike Srpske.
Ona im je kriva za sve.
Zato sto nije dobro u Zenici, Tuzli, Travniku, bilo gdje u federaciji , uvjek je kriva RS.
Podijelili su federaciju na kantone i imaju vise ministara i reziskog osoblja neko nastavnika i profesora.
Kako je to fino , za kojih desetak godina svi će se izredati na tim funkcijama.
To je obični idiotluk, šta oni zamišljaju da su Kanada, USA, ili Rusija , pa radi boljeg poslovanja da svaka regija ima svoju vladu.
Svu pederaciju možeš autom za par sati da prođes.
I onda kukaju.
Pa šta oni misle da će opet krajina i RS da rade i salju pare u zajednicku kasu da dembelani trose.
RS je 49% BIH ima jednu vladu, i normalan broj ministara i opet je teško da se izbori sa krizom, cijeli svijet je i cabru.
A šta oni misle sa tolikom administracijom , znaci RS im treba samo da popunjava rupu u budzetu koja je sve dublja što se vise zaduzuju.
A zaduzuju se samo da bih sebi dijelili plate.
To nema nigdje u svijetu, manje države a vise ministara i administracije.
Prvo oni trebaju pocistiti u svom dvoristu , nije niko budala da salje pare neradnicima .
A Radoncic im je naj bolja fora, cova je strava, 92 dosao u Sarajevo sa plasticnom kesom a sada je naj bogatiji cova u BIH i sto je ludje svi se pocinju kleti u njega , kobojagi on će da ih spasi, ludilo , zar narod može biti toliko glup.
Kada se pogleda njegovo sadasnje bogatstvo , šta mislite bi li bilo interesantno pogledati njegovu poresku prijavu zadnjih 15 godina.
Znaci ako imaš imovinu vrijednu 50 miliona trebalo bih da si placao i adekvatan porez.
Možda mu je babo ostavio u amanet.
Nikada u federaciji neće biti dobro dok oni sami one svoje bilmaze usranom motkom ne istjeraju na ulicu i dok ne svate da za njihove probleme nije kriva RS nego naki ko sto su Haris Silajdzic, Bakir Izedbekovic i svi oni koji su se docepali silnih milijardi donacija i sada glume velike patriote i bore se i nogama i rukama da ostanu na vlasti da neko slučajno posten ne bih dosao na vlast i da njih nebi upitao za neke stvari.
A Radoncic, vrana vrani ne vadi oci, on zna sve o njima ali i oni o njemu i to je pat pozicija , biće sve isto , i opet će muslimanski narod da plati ceh.
Sami pali sami se ubili.
+1 / -4
-3
BL
Below viewing treshold.
Show
BL
(Dr.)
2010-09-26 07:34 AM
Pjer ja sam za drasticne promjene kao sto je uradjeno u susjednim državama.
Zatvorili su duh Slobe i Tudzmana.
Izabrali nove ljude i rezultat se vidi.
+0 / -1
-1
Pjer
(svratio samo na 5 minuta)
2010-09-26 08:55 AM
BL,
Promjene nisu drasticne jer svaki politicar mora da vodi racuna ne samo o dahu proslosti koji mu duva za vrat, nego maltene i o svojoj glavi.
Za Bih sam te upitao jer ne vidim novo ime na BiH sceni.
+2 / -1
+1
POLARIS
(doktor)
2010-09-26 12:47 PM
Za BiH je najbolje da se podjeli!!! Kao što neko reče, Bosna ti je ko voda i ulje koliko god ih mješaš, uvjek se na kraju razdvoje!!!
+2 / -1
+1
POLARIS
(doktor)
2010-09-26 05:51 PM
cevapdzija
26. septembar 2010. u 15.29
Zar ne mislis isto tako da je dobro da se Srbija podijeli na Vojvodinu, Sandzak, Kosovo i Malu Srbiju ?
**********************************
Prvo bih prokomentarisao tvoju nepismenost,
ispravno je reći ĆEVABDŽIJA (u mom srpskom jeziku to se zove palatalizacija, a ako je to na takozvanom „bosanskom” onda sory)!
Naravno, uz nepismenost uvijek ide i neobrazovanost! Besmisleno je da se tu bilo šta objašnjava! Toliko toga je na ovim forumima već postirano, da je i to dovoljno da se nešto shvati i nauči! Ako to do sad nisi shvatio, onda imaš težak problem!
+1 / -2
-1
BL
(Dr.)
2010-09-27 02:52 PM
Pjer Za sad ne vidim ni ja nekog normalnog da bi izgurao ovo ludilo u BiH.
Zato sam i pokrenuo ove diskusije možda neko ovdje kaže nešto pametno.
Nadamo se da će uz ove izbore isplivati novi mladi pameniji politicari.
+3 / -1
+2
kole_ss
2010-09-27 07:40 PM
Pa jedino u federaciji jesu na snazi isti oni koji su odveli SR BIH u rat - Silajdzic i Ganic.
Cudi me da samo još njih niko ne menja? Oni su, kao sto svi vide, proslosti i konstantno hoće neke sukobe.
Budite fer i rešite ih se. Onda će da bude da su svi promenili svoj vrh. Drugacije ne ide.
+0 / -1
-1
BL
(Dr.)
2010-09-28 05:35 PM
To mi zvuci kao iz onog filma:„Hajde ti prvi,ja ne mogu od smijeha,”
+0 / -1
-1
TORNERO
2010-09-29 03:21 AM
Slavuji umiru pjevajuci:
http://www.e-novine.com/fotogalerija/fotogalerija-entertainment/40932-Slavuji-umiru-pjevajui.html
OBRAT I PAZNJU NA KOMENTARE
+2 / -0
+2
kole_ss
2010-09-29 10:16 PM
Tornero - to i dalje ne menja situaciju da je RS de jure nezavisna. Uskoro i de fakto.
Looking for Oil Diffuser Necklace?
Select a country:
Australia
Austria
Bosnia-Herzegovina
Canada
Croatia
European Union
France
Germany
Montenegro
Netherlands
Serbia
Sweden
Switzerland
United Kingdom
United States of America (USA)
English |
Latinica
|
Ћирилица
© Trend Builder Inc. and contributors. All rights reserved.
Terms of use
-
Privacy policy
-
Advertising
.