News
Sports
Celebrity
Lifestyle
Forums
Cooking
Classifieds
Forums
:
Navijači
+1 / -0
+1
Delirijum tremens online
Odesa
(надежда, вера и л)
2023-04-02 02:44 PM
https://www.youtube.com/watch?v=FqNLfdUBFIk
хахахаха јел` пије шта овај човек ?
+1 / -0
+1
TC-64
2023-04-02 03:28 PM
Koji je ovo degenerik sunce ti yebem! Kaže Partizan se gasi krajem sezone!
Pa on je prošle godine govorio da je Stolica poslednji trener FK Patlidzan! A od tada bila još dva trenera!
A komentari ispod videa! Totalno ludilo!
+1 / -0
+1
Zvezda_do_Tokija
2023-04-03 06:28 AM
ko je to nama četvrti ko je to nama četvrti!? ha ha ha
+1 / -0
+1
Odesa
(надежда, вера и л)
2023-04-03 10:45 AM
...хахахах четври нам је онај ко неће играти ЛШ а и онај коме је речено НИКСС еврппа, НИИККССССССССС...😂😁😂🤣😅
+1 / -0
+1
Pavle_Djurisic
(sloboda ili smrt)
2023-04-03 01:22 PM
Grobari angazujte Neska Milovanovica zvanog SAMPRAS, (sam pojede prase) pa da bude upotpunjen cirkus !
xaxaxxaxaxaxxaxaxxaxa
+0 / -0
0
toronto1
(samo posteno)
2023-04-03 11:36 PM
Zeks je jedan od najvecih bolesnika koje sam ja u zivotu video. Kakve teorije zavere, kakve imbecilne izjave, pa to samo on budaletina može smisliti. Za Duljaja je govorio da je posten i da je lično njemu drago sto je Petric otisao, jer je Petric navodno dosao po zadatku da rasturi Partizan. Sad mu i Duljaj ne valja i za njega je sumnjicav da je i on možda kadar SNS-a. Komedija od njegovih emisija.
+1 / -0
+1
TC-64
2023-04-04 03:58 AM
Nije u pravu ništa zato što sve izmišlja jer radi to po zadatku i za to dobija pare od americke ambasade. I to stotine hiljada dolara. To je jedan propagator NATO, ludacke zapadne politike i protiv je Rusije i zdravog razuma. Dovoljno da se shvati o kakvom liku se radi. Apsolutno je nejasno za koga se on zalaze u fudbalu i ko i šta njemu uopste valja!?
+1 / -0
+1
toronto1
(samo posteno)
2023-04-04 11:07 PM
Partizan je na istoj strani kao i Zeks i oni podržavaju Ukrajinu u ovom ratu. Čak kosarkaski klub Partizan-Kamerun ima poslovnu saradnju sa bratom kosarkaskog sudije iz Ukrajine Borys Ryzhyk, koji ono slučajno sudi svaku drugu utakmicu Partizan-Kamerunu i nas je pokrao na derbiju koji smo izgubili 79:78, tako da me uopste ne cudi da se podržavaju fasisti iz Ukrajine. Kako ti da objasnis nekome da nisu rusi dosli Natu na granice, nego je Nato dosao na ruske granice? Zeks ima neke leve teorije o tom ratu.
Looking for Oil Diffuser Bracelets?
Select a country:
Australia
Austria
Bosnia-Herzegovina
Canada
Croatia
European Union
France
Germany
Montenegro
Netherlands
Serbia
Sweden
Switzerland
United Kingdom
United States of America (USA)
English |
Latinica
|
Ћирилица
© Trend Builder Inc. and contributors. All rights reserved.
Terms of use
-
Privacy policy
-
Advertising
.