Forums : Navijači

 Comment
Putin, Vucic, Terza, Zvezda
EMILIO_GAVIRIA
(Prskam Sanju)
2020-02-10 05:13 PM
RUSKO ORUŽJE
OVO JE ZVER OD TENKA KOJU RUSIJA POKLANJA SRBIJI: Pogledajte koliko je brz, mete pogađa u sekundi (FOTO, VIDEO)
PLANETA
10.02.2020. 18:29h
U okviru vojne saradnje sa Rusijom Srbija bi trebalo na poklon da dobije 30 tenkova T-72.

Moć ovog tenka najbolje je demonstrirana na vežbi koja je održana poligonima Albino, Golovenki i Mulino u okolini Moskve.

Ruski tenkisti uvežbavali su na tenkovima T-72 i T-80 brzinu reakcije, odnosno za koje vreme mogu da pogode metu koja se pojavljuje samo na trenutak.

Mete koje su bile udaljene od 700 metara do dva kilometra, gađali su topovskim granatama i tenkovskim mitraljezima.

---------------------------------------------------------

Ruski car Putin podržava Srpskog Vozda Vucica i naoruzava ga do zuba a uskoro ćemo da udjemo u trgovinsku uniju sa Rusijom i Kinom pa će biti i mnogo vise love. Za vreme Vucica vojska se obnovila ko nikada zahvaljujuci Ruskim donacijama a uskoro pored tenkova stize i pancir za PVO. Uz ovakvu ekonomsku i vojnu pomoć Rusije, Vucic će da bude na vlasiti još minimum 20 godina a za to vreme Zvezda će da bude sampion svake godine za redom.

Kad je Putin dosao u posetu Srbiji za vreme Tadaica, gde je on isao?? Ajde gargani guknite gde je cika Putin isao tada?? Isao je na Marakanu i u Hram Svetog Save, dve najvece Srpske svetinje i dve najvece institucije pravoslavne Srbije!!!

I dok je Vucic na vlasti dotle će i Terza da bude sila u Srpskom fudbalu. Terza je polozio test koji mu je Vucic postavio sa Zvezdom. Izvukao je klub iz dugova,tri godine za redom se igrala Evropa od čega dva puta liga sampiona i oba puta smo belezili pobede u LS sto gargani mogu samo da sanjaju. Tako da posle polozenog testa Terza je pokazao da je spreman za napredovanje a to je celna pozicija u FSS. Ko sto će Srpska vojska da gruva sa tenkovima siptare po Kosovu tako će i mocna Zvezda da gruva beogradske siptare iz humske još dugi dugi niz godina.
srbo001
(FUDBALER)
2020-02-10 05:59 PM
Slazem se Putin je car Rusije.
I nama treba junior Putin pa da se pokusamo oporaviti od ovog zla sto nas snadje zadnji 30 godina.
Bre, svi siptari iz humske su se posrbili.
EMILIO_GAVIRIA
(Prskam Sanju)
2020-02-10 06:03 PM
kako ste se posrbili kad oplakujete ono pseto vokrija, dovodite ga u Beograd i sa njim se provodite. Koako ste se posrbili??
 Comment Remember this topic!

Looking for Unicorn Gifts?
.