Forums : Navijači

 Comment
Partizanova skola za taksiste hehehehe
EMILIO_GAVIRIA
(DELIJA)
2019-03-27 04:25 PM
SPORT FUDBAL DOMAĆI FUDBAL
DA LI JE MOGUĆE?! Dao je GOLČINU u večitom derbiju, sada zarađuje za hleb kao TAKSISTA /FOTO/
Darko Nikolić 27.03.2019. 15:03

Pre deset godina je dao evrogol u večitom derbiju, a sada možete da ga sretnete na njegovom novom radnom mestu, i to ako sednete u njegov taksi.

Nikola Vujović je crnogorski fudbaler rođen 23. juna 1981, a ovdašnjoj javnosti najpoznatiji je po sjajnom golu za pobedu Partizana nad Crvenom zvezdom od 2:0 u 136. prvenstvenom okršaju naših najpopularnijih klubova.

Vujović je u Partizan stigao posle nastupa za ekipe Budućnosti, Akratitosti i Mogrena, koji ga je za 400.000 evra prodao crno-belima, a nakon što je ovaj 37-godišanj završio karijeru u Mornaru 2017, posvetio se taksiranju.

Погледај слику на Твитеру
-------------------------------------------------------------

hahahahhahahahahahahaha partizanova skola fudbala je odlicna dok placaju sudije, a kasnije igrači postaju taksisti, pekari i slično hahahahahahahahahahahahahah
Pavle_Djurisic
2019-03-27 04:30 PM
Hahahahha sale ilic dobio konkurenciju

Savo zna vise fudbala od svih vas ovde zajedno..

XAXAXXAXAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Pavle_Djurisic
2019-03-27 07:35 PM
Umesto Welcome na otiraču, sad treba da stoji Savo Milošević.
EMILIO_GAVIRIA
(DELIJA)
2019-03-27 08:27 PM
Zvezdini bivši fudbaleri rade ko treneri ili nešto u savezu ili otvaraju neke svoje omladinske skole fudbala a semenkari idu u taksiste, zidare, vodoinstalatere hahahahahahahahhaahahah koja su oni prevara yebote hahahahahahahahaha
Stari-vuk
2019-03-28 01:25 AM
ma poznato je kako vam je živeo Sekularac do kraja zivota na socijali.Zika Jeftic Silver po okoncanju uspesne karijere radio na utovaru gas flasa za varioce...
ofarbaniboy
(varim)
2019-03-29 07:38 AM
Olinjali prirodni talenat da ispadne glup na svakoj temi .Upoređuje vreme kada se fudbal igrao iz zadovoljstva sa ovim vremenom kada je sve novac.Plus Sekularac je bio trener u Zvezdi po zavrsetku karijere i imao uspeha. A ovaj vas TAXISTA u moderno doba fudbala,ALO :))))
EMILIO_GAVIRIA
(DELIJA)
2019-04-05 09:58 AM
olinjali je teska gluperda!
 Comment Remember this topic!

Looking for Oil Diffuser Bracelets?
.