News
Sports
Celebrity
Lifestyle
Forums
Cooking
Classifieds
Forums
:
Tenis
+0 / -1
-1
Serena vs. Venus
Born4Porn
(Gospodin)
2017-01-28 08:54 AM
Žensko finale završeno. Probudih se i vidim serena dobila neresenim rezultatom 64 64.
Da li je iko uopšte gledao? Koji joj je ovo GS po redu? Odakle njima dvema motiv? Sto one ne beru cveće?
Ovogodišnja dva finala kao da je organizovao savez penzionera: najmladji Nadal ima 30.5 godina a ostali mu po 5-6 godina stariji (Rocko i Serena po 35.5 a Venus još godinu vise)! Da li je ovo najstarije finale GS u istoriji modernog tenisa? Stice se utisak da omladina vide ni ne igra ovaj sport, da zamire.
+1 / -0
+1
krajputas
(mama taksista)
2017-01-28 09:32 AM
Treba im se pokloniti sto imaju motiva, zelje, fizicke I mentalne snage. I ne samo sestre Vilijams već je tu među četiri najbolje bila I Mirjana Lucic Baroni (34).
Umesto da ostavljaju reket one su sve bolje I bolje tako da svi koji pricaju o teniskim penzijama posle 30 godina treba da se pokriju usima I zacute.
+0 / -1
-1
frangipani
(><)
2017-01-28 05:55 PM
Ja sam peglala i gledala. Dosadan mec i još jednom pomislim kolika je nepravda da igraju na 2 dobijena i dobiju iste pare kao muskarci. Serena klasika kad pobedi, sva je slatka i fina. U pobednickom govoru se svima zahvalila dok verenika nije pomenula. Primetili i mediji pa je danas tema kako to nije uradila a i izignorisala ga nakon meca. Opet se setim kad ih je JJ tukla obe...
+1 / -0
+1
antologia
(svakog dana...)
2017-01-28 07:36 PM
Ja sam odgledala mec. Kvalitetan se tenis igrao i pocelo sve sa Serenim brejkom, pa ga Venus vratila i tako do 3-3, i onda se
serena odlijepola. Prethodno je polomila reket i valjda Venus vidjela da je vrag odnio salu. Dok je bilo sansi da Venus povede i možda uzme set je bilo zanimljivo. venus je jedna od meni omiljenih teniserki.
Serenin 23. GS i 7. AO. Cestitam.
+0 / -0
0
poLUTKA
(pa lutka brate)
2017-01-28 09:24 PM
I ja sam gledala ali je bilo brzo zavrseno. Nadam se da će musko finale biti neizvesnije i lepse.
Serena se okliznula i polomila reket, nije bilo iz nekog besa. Ali su izasle na teren namerne obe da pobede. Nije se osecalo da igra sestra protiv sestre premda sam citala i drugacija vidjenja meca.
Serena je jednostavno bila prejaka. Venus nije igrala dobro, ume ona i bolje. Bilo je povremenih divnih razmena, drzala se Venus dobro, međutim, Serena je stvarno druga, visa liga. Svaka joj cast. Pretekla je Steffi Graf po broju GS titula sto mi je drago jer je ova titule namakla posle napada na Moniku.
Veceras, vamos Rafa!!
Looking for PomPom Keychains?
Life Press
Kremasta testenina kapreze
Salata od avokada i jaja
Kremasta torta sa bademima
Rešite se naslaga na trbuščiću do leta
Kako da smanjite rizik od karcinoma želuca
Šta bi uvek trebalo da izrađujete sami, nikako da kupujete
Select a country:
Australia
Austria
Bosnia-Herzegovina
Canada
Croatia
European Union
France
Germany
Montenegro
Netherlands
Serbia
Sweden
Switzerland
United Kingdom
United States of America (USA)
English |
Latinica
|
Ћирилица
© Trend Builder Inc. and contributors. All rights reserved.
Terms of use
-
Privacy policy
-
Advertising
.