News
Sports
Celebrity
Lifestyle
Forums
Cooking
Classifieds
Forums
:
Politika
+2 / -1
+1
Управо сада у Београду УЖИВО
Milles_Broker
2023-05-27 01:44 PM
https://www.youtube.com/watch?v=WoefP8qtEkI
+1 / -0
+1
Simo
2023-05-27 02:50 PM
Steta sto 9,Marta 1991 nije bilo You tube i interneta kad je Bastilja prezivela.
+1 / -3
-2
dituartu
(eng)
2023-05-27 05:13 PM
Cenim da vas je cirka najmanje milion
+1 / -1
0
Milles_Broker
2023-05-27 09:07 PM
Бандо лоповска,
Биће нас све више и више .
ебаћемо вам маму мамину.
+2 / -1
+1
Jocko4
(ɹǝʌɹǝsqo)
2023-05-27 11:22 PM
dituartu,
У страху су велике очи.
Јеси био 26. маја на данима рекламираном скупу Вучићеве наде, да подржиш воЏу ? Каки је би сендвич ?
Прича се да вас је било око 200 уместо 300 'иљадарки.
Мораћете на следећим партијским састанцима да анализирате разлоге подбачаја.
И после Вучића - Вучевић на челу СНС-а. Кажу, Вучићев намесник.
Вучевић каже да планирате да СНС придружите „Покрету за народ и државу”.
Јел' то планирате да правите неки нови народ и формирате паралелну државу у Србији коју сте издали ?
'Оће ли Вучић бити председник тог Покрета, па да га поново бирате за Председника државе, по вољи изманипулисаног народа ?
А после Вучевића, пронаћићете неког Вучићевића, или Вучковића.
+1 / -1
0
cicero99
(historia est mater of studioru)
2023-05-28 02:00 AM
Meni nije jasno da neko podržava Marinku Tepic (kao bivša a još uvek vatrena aktivstkinja žena u crnom-osvedocena mrziteljka Srba i Srbije). Vucic nije cvecka to je jasno, ne mogu ga ni gledati ni slusati, loše mi dodje od njegovog narcisizma ali podržavati ovu tzv „ opoziciju” je strasno!!!! Miles: podržavati „tepicku i njene pudlice” je bolesno pogresno i malte ne izdajnicki potez!!!! Miles broker i par ostalih da se ovoliko zalazu za tzv „proteste” koji su transparentno zapadnog karaktera i podržavaju te zločince i njihove placene i organizovane krvnicke namere protiv Srbije su tragicni. Ove bedne jeftine ofucane podrepulje, marinke, kandicke, cede i izdajnike Kosova i Metohije i ini izrodi za par doloresa dusu i obraz prodaju... zaista nistavno i neshvatljivo!!! Samo Sloga Srbina Spasava!!! U pamet se rode moj dobri ako imamo pameti. Te!@#$, biserko, ceda igla, kandicka itd. „opozicioni izdajnici” i njini podrepasi na smetljiste istorije !!!!
Za krst casni i slobodu zlatnu !!!!
+1 / -1
0
eraser_s
(Biti uvek ono sto jesam-obican)
2023-05-28 02:30 PM
Ništa me ne bi trebalo začuditi ako se ipak kad tad sazna i obelodani ta ta ista Kandička, Čeda himalajac i ostala nvo bagra su u suštini vučićevi igrači i podmednuti u opoziciji!
Isti im je cilj, ideja i rad na uništavanju Srbije iznutra i iste su im gazde sa zapada. Svi oni duvaju u istu tikvu.
Looking for Tassel Necklaces?
Select a country:
Australia
Austria
Bosnia-Herzegovina
Canada
Croatia
European Union
France
Germany
Montenegro
Netherlands
Serbia
Sweden
Switzerland
United Kingdom
United States of America (USA)
English |
Latinica
|
Ћирилица
© Trend Builder Inc. and contributors. All rights reserved.
Terms of use
-
Privacy policy
-
Advertising
.