Cetvrti Rajh nastavlja da se oduzuje ustašama!
marisav
(Besposlicar)
2021-12-24 12:27 AM
Kako javljaju agencije Agius, portparol haske inkvizicije, organizacije za progon antihitlerovskih snaga sirom Evrope pustio je još jednog ustašu na slobodu.
Petkovica Milivoja, osudjenog toboz na 20 godina zatvora, pomenuta kreatura cije ime ne želim da mi poremecuje apettit i probavne organe pusta da ide OBITELJI U SPLIT,,TAMO SE MOžE IGRATI SA UNUCIMA I UZIVATI DALJE U ZIVOTU U KOJEM JE DAO SVOJ OBOL SATIRANJU SRBA.
Dakle, nekim Srbima se takvo što ne uprilicuje...osudis ga do 2027,,a onda smislis razlog pa ga pustis 2021...slično ne vredi za pomenute NEKE Srbe,,,čak je MORONCINA u hagu odlucila da SRbi treba da se pokaju ako hoće smanjenje kazne tj da nakon 2/3 kazne idu kuci...na stranu pitanje onda zašto je trajalo sudjenje,,,jer sudjenja nema ako neko priznaje...sada ni ta pravna regula više ne vazi...ipak je i Hag i haski kokosinjac sotonko delo bas kao i njegovi kreatori,,,a unistenje toga Sotone je poželjno sto pre!!!!
ostrigas
2021-12-24 10:24 AM
Slazem se sanjar.
Isto mislimo,srpski izdajnici Mirko Sarovic, Borenovic, Crnadak zajedno sa Bakirom ruse Republiku Srpsku.