Forums : Neplodnost

 Comment
Trudnoća sa RH-
ZaljubljenaZena
(student)
2010-04-08 02:42 PM
Zanima me da bi bilo uredu da zatrudnim a negativna sam krvna grupa. Imala sam pobacaj jedan i primila rogam pre možda godinu, dve, da li to još uvek deluje. Sekret mi je pojacan a bebu želim vise nego ista na cijelome svetu. Ovde na zapadu je vrlo teško zakazati kod ginekologa. Ja sam ona sto mi je radjena biopsija pa zatim laser u Srbiji u NOvembru prošle godine,

zanima me:

1. da li bi bilo uredu da sad zatrudnim

2. da li bi bilo uredu da zatrudnim uopste za negativnom krvnom grupom
IvaSpring
2010-04-08 04:44 PM
Ne znam vezano za pobacaj i rogam ( mada znam da ga žene primaju u trudnoći) ali mislim da žene sa negativnom O kruvnom grupom normalno mogu da ostanu u drugom stanju i iznesu trudnoću.
mirkentoa
(saobracajni ing.)
2010-04-08 04:58 PM
i ja sam nulta negativna krvna grupa.

naravno da je normalno da zatrudnis.sretno
dijana-bl
(boginja lova)
2010-04-08 06:48 PM
Ne brini, primila si zastitu (Rogam) tako da nema sanse da ne zatrudnis odnosno da dozivis pobacaj sa sledećom trudnoćom zbog toga sto si RH negativna.
Neven912
(profesor)
2010-04-10 11:50 AM
Ja sam AB-. Imala sam jedan spontani pre vise godina i tada sam primila Rogam. Sada sam u 12. nedelji trudnoće. Znaci slobodno i bez straha. Samo nagovesti dr. da si rh- zbog eventualnih kontrola. Srećno!
 Comment Remember this topic!

Looking for Lava Rock Bracelets?
.