Forums : Pravoslavlje

 Comment
Srbija obavestajno okupirana
jzpl
2010-01-16 09:07 AM
Ovoliki napadi na Crkvu sigurno imaju veze i sa ovim,,,javni mediji su uvek prvi na listi,,,
„ Кад страна тајна служба преко својих агената и шпијуна уђе на високо место у српској државној администрацији, у неко министарство на пример, она по систему лепезе осваја све ресоре, институције и јавна предузећа” - објашњава Петковић.

Србија је обавештајно окупирана држава!
Штампај | Пошаљи на е-пошту У Србији делује 55 тајних служби из 40 земаља са више од 5.000 агената, најмоћнији британски МИ6, немачки БНД, руски ФСБ, МОСАД, словеначка СОВА, хрватска СОА, Турци

Више од 5.000 шпијуна умрежено ради за интересе страних држава. Позиционирани су у Влади Србије, њеним агенцијама, привредним компанијама и невладиним организацијама, показује истраживање Курира, које смо спровели после признања директора БИА Саше Вукадиновића да у Србији званично делује 55 обавештајних агенција из 40 земаља!

Аналитичар Томислав Кресовић тврди да је Србија тренутно под највећим притиском британског МИ6, немачког БНД, али и француске обавештајне службе и руског ФСБ. Према Кресовићевим речима, Британци у садејству са ЦИА „практично држе у својим рукама стратешки безбедносни систем Србије”.

-Врло су утицајни, готово да контролишу неке сегменте војске, војне наменске индустрије и полиције. Французи и Немци усмерени су на економску шпијунажу, а руска федерална служба контролише енергетику. У значајној мери веома је утицајан и израелски МОСАД, а опште је познато да је директно повезан са СДПР, преко којег прати главне координате исламског фактора на Балкану. Поред тога, јак утицај у Србији имају словеначка СОВА, која делује преко једног великог трговинског ланца, као и хрватска СОА, која интересе своје државе остварује преко једног од водећих тајкуна који купује фабрике и некретнине, превасходно у аграрном сектору. Такође, у последње време активна је и турска служба, која има за циљ да увеже у један систем БиХ, Санџак, Косово и Македонију и да координира из два центра, у Сарајеву и Београду - наводи Кресовић.

Његова процена је да тренутно у Србији делује чак 5.000 тајних агената умрежених у својеврсни тајни систем.

-Има их у свим Владиним министарствима, агенцијама, јавним предузећима и посебно у НВО. Тим Маршал је својевремено објавио и списак домаћих НВО које су отворено радиле за интересе других држава - подсећа наш саговорник.

Милан Петковић, бивши начелник Војне обавештајне службе, тврди да у Србији постоји неколико десетина страних представништава у којима су агенти запослени као директори, председници или саветници високог ранга.

-То им омогућава приступ и улаз у све државне институције. Кад страна тајна служба преко својих агената и шпијуна уђе на високо место у српској државној администрацији, у неко министарство на пример, она по систему лепезе осваја све ресоре, институције и јавна предузећа - објашњава Петковић.

Преузето са сајта: www.svevesti.com
makarios
(Imigracioni Agent)
2010-01-20 08:30 AM
Bivši Nacelnik Generalstaba Vojske Republike Srbije i Crne Gore General Perisic je bio dokazani NATO spijun koji je uhapsen u trenutku kada je predavao torbu sa povjerljivim vojnim dokumentima Suzbeniku USA ambasade u Beogradu. Nacelnik Sluzbe Državne Bezbjednosti Srbije Jovica Stanisic dokazani spijun CIA potvrdjeno u pisanom izvjestaju CIA poslanom u Haski Tribunal.
Znaci imali smo situaciju da su prvi ljudi „Oruzanih Snaga i Bezbjednosti” agenti neprijateljske zemlje. Sve ono loše što se Srbima desava u zadnjih 30 godina direktno ili indirektno je proizvod Pentagona i Bijele Kuce. Naravno samo su dvojica otkriveni jer Gazde Novog Svjetskog Poredka nisu mogle da ih vise kriju a možda im vise i netrebaju. Šta mislite da su njih dvojica bili jedini visoki funkcioneri koji su radili za CIA? Dali u Srbiji ili bilo kojoj drugoj Balkanskoj zemlji bilo ko može da obavlja neku visoku vojnu ili politicku funkciju bez dozvole satana iz Pentagona ili Bijele Kuce?
Molimo se Gospodu da tako nebude i u Pravoslavnoj Crkvi jer sve ostalo je upropasteno i trulo ali uz pomoć Gospoda i Boga našeg ako nam Crkva ostane u Hristu vjerna Svetoj Pravoslavnoj Vjeri mi Srbi ćemo ponovo izgraditi i jaku državu i jaku vojsku ali to možemo samo ako ostanemo vjerni Gospodu. Ako izgubimo svoju vjeru Pravoslavnu i ako nasa Crkva padne kao sto su pale Vojska i sve druge državne insistucije onda neće ni nas vise biti.
Zato budimo cvrsti i nepokolebljivi u Svetoj Crkvi Pravoslavnoj i Gospodu nasem Isusu Hristu. U Gospoodu je i nasa nada i nasa snaga i kada se obozimo onda ćemo da se i obnovimo i Srpska država i Srpska Vojska a i svi mi Srbi.
Nemam ja straha mili u Hristu brate od CIA i od svih drugih satanista zajedno, bojim se nas i naše slabosti i našeg odricanja od Gospoda. Nemole se Gospodu ni Stanisici ni Perisici, kada Srpski Generali budu postove postili, na Svetoj Liturgiji Gospoda Slavili i Sveto Pricesce uzimali neće biti izdaje niti spijuna među nama.

Vas u Hristu gresni makarios.
 Comment Remember this topic!

Looking for Oil Diffuser Necklace?
.