loret
(kvizer)
2009-11-09 11:52 AM
А ти би могла да пишеш српским писмом, ћирилицом.Ћирилица није погрдни назив за народне песме, знаш, ћирилица је писмо.
regazza
(t'ga za jug)
2009-11-12 04:11 AM
Naravno da je i latinica srpsko pismo samo sto ti imaš komunjarsko-nacionalisticku pricu jer nikad nisi video naše Crkve po CG, Hercegovini i Dalmaciji.
Uostalom kada „ucite” Vl Atanasija da je ispravno reci Hristosoa ili kakve već nebuloze govorite onda je logicno da vozite tu krvatsku pricu kako je latinica iskljucivo njihovo pismo a ne i srpsko.
loret
(kvizer)
2009-11-12 07:29 AM
Латиница је средство за унијаћење Срба. И ти то врло добро знаш, зато ти гураш ту причу која је ѕакувана у бечко-ватиканској кухињи одакле су је усташе преузеле а онда и сви усташама склони, тј. унијати па и ти.Не вреди ти замена теза, прочитана си. Него, откуд ти оволики минуси? Много си нешто популарна игњатијева наложнице!!!