News
Sports
Celebrity
Lifestyle
Forums
Cooking
Classifieds
Forums
:
Religija
+3 / -6
-3
Moderatore, koliko nikova mogu da napravim?
pravda_i_istina
2010-02-06 02:31 AM
ovaj glasnik ima bar 3, a i još par subotara po 3, i nema foruma... mogu li se onemogućiti, ili da se sklonim da ne smetam kada 'glasnik' „reč istine” prica sam sa sobom, buduci da prvo moje pokrije minusima?
mislim, nije lepo da olajavate na sve moguće nacine, te js, te plagiram, te, ... sve svoje fobije ste refletovali u nemoci, a jedinu premoc, vas par subotara pokazaste lupanjem minusa. neka vam je alal.
+2 / -0
+2
KnowHow
(slobodan strelac)
2010-02-06 03:32 AM
Pretplatis se na:
- high speed internet preko telefonske linije,
- mobile internet (Rogers ili Bell „Internet Stick” ako si u Kanadi),
- Portable internet (Rogers, naprimer)
- internet na kablu i
- jedno sest dial-up accounts koje koristis samo za ovu diskusiju, znaci možda $5.00 mesecno...
Sve ovo gore, znaci... jedno deset raznih IP adresa = 10 nick-ova...
i, još, ako imaš istovremeno ukljuceno jedno deset kompjutera - eto prave konferencije bez da se iko drugi ukljuci u diskusiju :)
...
Nema na cemu
+2 / -2
0
Rec-istine
(Diskutant)
2010-02-06 03:49 AM
cobi63
(sportista)
Pa šta kukas istino i pravdo neistinita, imaš najmanje 2. ovaj gore Cobi63 sam posmatrao neko vreme isto se izrazava kkao ti.
+2 / -1
+1
Rec-istine
(Diskutant)
2010-02-06 03:53 AM
Kad je covek bespomocan i pobedjen,on se hvata i za slamku.
+2 / -0
+2
Freelance
(Mislilac)
2010-02-06 07:20 AM
Covi63 - sportista??? Pa, taj je metuzalem, koji ni predeza ne može da drzi, iz neke zabiti sa krajnjeg juga Srbije. Ne obracaj paznju na tu bezličnu facu. Taj ucestvuje na jedno desetak foruma i na svakom sa po jednom ili dve prosto-proširene recencie ili nekim idiotskim linkom.
Napomena: osetljiv je na insektocide.
+1 / -4
-3
moca77
(Obozavalac)
2010-02-06 08:19 AM
Ti minusovi zaista sabotiraju forum. Primera radi skoro sve sto sam ja pisao od kad su uvedeni ti minusovi je pokriveno. Neki koji to zloupotrebljavaju kao da imaju monopol a to vise nije diskusija, nego monolozi.
I nazalost pesimista sam da će ta ocenjivanja uopste biti ukinuta.
+3 / -2
+1
Rec-istine
(Diskutant)
2010-02-06 08:31 AM
Zaista je neposteno prebacivati adsventistima minuse.
Kada pogledamo njihoive postove takođe su puni minusa jer im pravoslvani iili j svedoci daju minuse.
Opet jednolične i lazne optuzbe sa mocine strane i ostalih.
Ne mozete diskuijom pa hocete da probate tehnikom kao i uvek.
Minuse neće skinuti jer je to dobro za poslovnost cafeja.
Nazalost.
+1 / -2
-1
milosmali
(filmaker)
2010-02-06 12:56 PM
Vecina poboznih ovde imaju vise nickova,jer kako objasniti toliko raznih,novih diskutanata svakodnevno a o minusima da se i ne govori.
+2 / -0
+2
FREELANCE
(Mislilac)
2010-02-06 01:43 PM
Bas pre nekih pola sada, na Gavrilovoj temi o dijalogu između Sokrata i Isusa, koja je pokrivena minusima, napisao sam po treci put svoje vidjenje obrazovanja i morala diskutanata koji koriste ovo nemoralno oruzje za „ucutkivanje” neistomišljenika. Citiram„
”Dragi diskutanti,
Minuse koje udeliste Gavrilu, a i drugim sagovornicima, bilo da su u pitanju ateisti ili teisti, govore o vasoj umnoj plitkosti i nemoci da pobijete iznete stavove, kao i vasoj moralnoj srozanosti, jer se krijete iz „zagarantovane” anonimnosti.„
Valjalo bi cuti vase komentare, bilo pozitivne bilo negativne, ali bez amoralnog sakrivanja iza ”zagarantovane anonimnosti„.
”
+2 / -3
-1
pravda_i_istina
2010-02-06 05:26 PM
Reč-istine
(Diskutant)
06. februar 2010. u 03.49
cobi63
(sportista)
Pa šta kukas istino i pravdo neistinita, imaš najmanje 2. ovaj gore Cobi63 sam posmatrao neko vreme isto se izrazava kkao ti.
=-=====
GLASNICE, PA JEL TAJ COBI JS?
JA SAM KRSTEN U PRAVOSLAVLJU, A SEKTE MOGU SAMO DA RASKRINKAVAM.
p.s. ne mogu da verujem da si me tako brzo zaboravio? jel se bar secas makarija, on je dosao posle mene na forum ovde. ja sam jedan od prvih ucesnika kad ste bili ti i vesna - tavita subotararski reprezentativci.
Biće pre da ti se lažno optuzivanje podvuklo pod kozu i postalo ti navika, kažem, jer ti već nekoliko puta govorim da nisam cobi, ali ti ne možeš da shvati da nismo svi isti: JA AKO MORAM KAO TI DA IMAM VISE NIKOVA, PA BOLJE DA MI IZGORI KOMP. NEGO DA DOLAZIM OVDE.
+1 / -3
-2
pravda_i_istina
2010-02-06 05:37 PM
pravda_i_istina
06. februar 2010. u 02.26
ja imam 1 nik, a ti glasnice?
+0 / -0 0
Reč-istine
(Diskutant)
06. februar 2010. u 03.48
cobi63
(sportista)
nemas ti jedan, i ovo je tvoj pratio sam ga vise puta.
GLASNICE, JA IMAM JEDAN NIK, A TI ZASTO MISLIS DA SMO SVI VARALICE AKO SI TI?
+2 / -3
-1
pravda_i_istina
2010-02-06 05:40 PM
ne želim da verujem da su tvoji sublotari tolika gamad da me jure da mi dele minuse, a tebi i kADA LAžNO OPTUZUJES I LAžeš dele pluseve, pre će biti da ti sve to sam radis...
moderatori, vama na cast sto mu to dozvoljavate, jedan izlapeli subotar, lazljivi BEZOBRAZNIK da maltretira ljude!
SUBOTARI, zašto se ne ogradite od ovog lazova glasnika?
+2 / -2
0
Rec-istine
(Diskutant)
2010-02-06 05:47 PM
Koji bre lazovi zašto nepriznas istinu???
Cutao si sve vreme ali kad sam ti dirnuo taj drugi nik brze bolje da optuzis jer napad je najbolja odbrana.
Navedeno je kao pretpostavka da je tvoj nik jer se uklapa sa tvojim nacinomizrazavnja i to je receno.
Nije niko pisao temu zbog nikove kao ti zovuci modertatora u pomoć kao dete mamu.
Izgubio si diskusiju pa da pokusas nebi li drugacije uspeo nešto da povratis.
Stidi se.
+1 / -3
-2
pravda_i_istina
2010-02-06 05:55 PM
ti bre da si covek kao sto nisi povukao bi svoje smrdljivo optuzivanje posle n-tog demantija, ali ne, ti i dalje k... samo da ne bi odgovorio i pokazao javno ljudima da si ti taj koji koristi vise nikova (glasnik=recistine=...)
Cutao si sve vreme ali kad sam ti dirnuo taj drugi nik brze bolje da optuzis jer napad je najbolja odbrana.
=====
dugo me nije bilo na forumu, aodmah sam ti rekao da nisam js, niti cobi, ali si ti nastavio sa laznim optuzivanjem, ... onda si se na istoj temi javio kao glasnik nastavljajuci diskusiju recistine, pa je postalo ocigledno da koristis ta dva nika ne s amo za minuse/pluseve, već i za pisanje.
+1 / -3
-2
pravda_i_istina
2010-02-06 05:56 PM
izgubio sam diskusiju koji si ti zas..., svaku; možda bi se neko i javio, nego vidi ludaci se prepiru.
+0 / -1
-1
von_daniken
(pseudo-charlatan)
2010-02-06 06:00 PM
ovo lupanje sa minusima je van svake pameti i trebalo bi ga pod hitno ukinuti, inače preovladava zakon JACEG, zakon MNOSTVA(u datom momentu) a to valjda nije cilj ni jedne diskusije!! Tako, nije ni cudo ako ja kao ateista prvo budem izlupan minusima od strane teista a i zbog bilo kog razloga
i od strane ateista bez obzira sto imamo isti pogled što se tiče religije. diskusija se svela na svidjanje i ne svidjanje i privatne konflikte.
ako se nekome zamjerite na bilo koji način , taj će vam stalno lupati minuse bez obzira šta vi rekli ili ne, mislim nema smisla to je sigurno istina. moj princip je ovaj , ako se slazem sa nekim ok onda mu dam plus, ukoliko se ne slazem sa nekim jednostavno preskacem i NE DAJEM minus!!. Dakle, udaram samo plusove..tako bi svi trebali da rade, jer čim se vidi da je neko izlupan minusima odmah se ocjenjuje da je to u principu opravdano..
inače sam da se ovo ocjenjivanje potpuno ukine..
+1 / -3
-2
pravda_i_istina
2010-02-06 06:03 PM
ovo lupanje sa minusima je van svake pameti
zašto je van pameti ako svako ima pravom po 1x da glasa, a za samoga sebe niti 1x?
problem je što se sa vise nikova to može zloupotrebljavati, i još veci problem je što se ne ZIGOSU oni koji dokazano imaju vise od 1 nika kao ovaj glasnik=reč_istine
meni je svejedno da li mi je pokrivena tema sa 3 ili 10 minusa, ali ako to radi 1 covek ili 2, onda ZBOGOM DISKUSIJE RELIGIJA.
+2 / -2
0
von_daniken
(pseudo-charlatan)
2010-02-06 06:36 PM
pravda,
rekao sam , ti ćeš meni lupnuti minus samo zbog toga sto sam ja ateista. pa ako se ovde diskusije vode između razlicitih pogleda i shvatanja ovog svijeta, ako su prisutni teisti, ateisti, politeisti itd.zar nije logicno da će nam se skoro svaki stav mimoici, znaci mi već unaprijed lupamo minuse jedni drugima!!stoga je ovo sasvim nepotrebno jer ti meni sigurno nikada nećeš dati plus!! Ti kažeš Hristos je bog a ja ti lupim minus, ja kažem hristos nije bog pa te uvrijedim a ti mi lupis minus.mislim.. vidis li da nema nikakvog smisla.
Dalje, ne smetaju meni ni plusevi ni minusi, međutim, cisto iz psiholoskog razloga, nazovi to kako hoćeš, ne bi se trebali obiljezavati diskutanti. Sa minusima se diskutanti na neki način obiljezavaju.Samim tim sto ti je topik ili post „sakriven” tvoj stav je degradiram(ko je kompetentan da to odedi pitam se)
ti kada odes kod doktora i naidjes na punu ordinaciju ti pojma nemas od koga ko boluje i zašto je dosao da vidi doktora.
Zamisli da si usao u tu istu ordinaciju i pojavio se među mnostvom ljudi sa tablom oko vrata na kojoj piše HEMOROIDI!
Tako je slično sa ovim minusima, oznacavas se kao neki negativac.
Dalje, niti 10 minusa mora da znači da je neispravno ili pogresno to što je diskutant rekao niti 10 plusova znači da je ispravno i nepogresivo. Ko to zna? zato i jesmo tu jer je interesantno cuti svačije mišljenje i uvijek pobijati odnosno dokazivati neke stvar jer u tome i jeste poenta.
+1 / -4
-3
moca77
(Obozavalac)
2010-02-06 06:48 PM
Samo za one koji se odluce da postanu posteni:
http://www3.serbiancafe.com/lat/members/community.php?action=delete
+1 / -4
-3
milosmali
(filmaker)
2010-02-06 06:54 PM
von-Daniken,u nedostatku argumenata rade minusi,nisi valjda ocekivao od njih nešto inteligentno.
+1 / -3
-2
von_Daniken
(pseudo-charlatan)
2010-02-06 07:15 PM
filmaker,
dobro si to zapazio i logicno je to što kažeš, oni koji nemaju argumente da dokazu suprotno odnosno da odbrane svoj stav, oni lupanjem minusa pokazuju svoju nemoc!!
slazem se stobom, vecina ih je takvih.
+1 / -3
-2
pravda_i_istina
2010-02-06 07:55 PM
von_daniken
(pseudo-charlatan)
pazi, ni vi ateisti niste svi isti, niti ja lupam minuse unapred, lakse mi je da ignorisem; i ko sam ja da tebe porazim pored zivoga boga? a valjda je jasno zavisi od 2 osobe da li će naći zajednicki jezik, pa makar se i ne slagali, a ne da li su teista i ateista itd.
na drugoj strani ti i ja ne možemo da diskutujemo o specificnim temama, ne može se ni sa kvazivernikom smeskom na primer, a ja opet preferiram da razmenim koju sa nekim ko je u materiji dublje; s tobom bi mogao o nekim opstim stvarima, dualizmima tipa, duh-materija, superior-inferior, i sl., a koji bi mogli da posluže kao intro u nešto dublje...
3- pokriju javljanje, a u mozilla firefox-u da bi video, moras da ides desnim misem, pa allow, pa tek onda da otvoris pokriveno - eto, radi se samo o prakticnim razlozima
+2 / -2
0
ERASER
(RS)
2010-02-07 04:20 AM
Neću nikoga ni da branim ni da napadam, ali ne zaboravite da ima ovde puno diskutanata koji nemaju ucesca iz svojih manje-vise (ne)poznatih razloga i koji takođe mogu dati pluseve ili minuse sve u zavisnosti od kvaliteta i lepote kao i smisla posta/komentara. Ne može niko reci nevezano da li je teista, ateista ili totalni bezboznik da je dobio vise minusa ili plusa od nekog drugog. Prema tome, tako je-kako, mišljenja i reci drugih mi ne možemo i ne smemo da menjamo.
+1 / -4
-3
PrivatPolicyS
2010-02-07 05:28 PM
Tako je bivši svešteniče, tako je! ti očitavaš Oče naš i sada još vam fali Cartensius da sve to i aminuje a turnik, planinar, TEOLOG i ostali uigrani tim da vam da plusiće.
Looking for Tassel Necklaces?
Select a country:
Australia
Austria
Bosnia-Herzegovina
Canada
Croatia
European Union
France
Germany
Montenegro
Netherlands
Serbia
Sweden
Switzerland
United Kingdom
United States of America (USA)
English |
Latinica
|
Ћирилица
© Trend Builder Inc. and contributors. All rights reserved.
Terms of use
-
Privacy policy
-
Advertising
.