Komentar
Zvezda-Mladost Sen Zermen
TC-64
01. april 2023. u 12.54
Ovo što se desava na Marakani je sramota! Poluvreme 2-2 posle dva vodjstva Madosti!
Treba ih sve pokaznjavati pocevsi od golmana Vasiljevica cije su reakcije smehotresne kod oba gola, koga obilaze kao početnika! I to poslednji tim na tabeli!
Šta ovi Zvezdini igrači sebi dozvoljavaju!? Ajde ono u Krusevcu i da razumem, jednom pa desava se, ali ponovo ista nikakva igra!
I ovom nazovi treneru treba reci jasno i glasno, ili vodi ekipu ili se tornjaj već jednom!
profiter
01. april 2023. u 13.28
To je vasa realnost
TC-64
01. april 2023. u 13.40
A šta je vasa realnost? Kakve su vase igre I rezultati? Nisam od vas video jednu jedinu korektnu kriticku analizu za vasu igru!
01. april 2023. u 13.57
A da tačno zaboravio sam na izmišljene AV sudije. Nema on druga posla nego da se zaebava sa fudbalom. Lepo je vama u vasem izmišljenom I izmastanom svetu. Inače trenutno je 4-2, Malo bolje u drugom poluvremenu, ali izuzetno slabo za Evropi.
TC-64
01. april 2023. u 13.59
Ma da zbog AV sudija ste primili 4 gola, a onda izduvali I u Evropi isto zbog AV. Ma naravno! I tamo imaju neke njegove sudije! Lako je vama ludacima!
TC-64
01. april 2023. u 14.02
Lalatovic je odavno zbog svog ponasanja, izjava, ludackih pokreta i tikova zreo za zescu terapiju.
profiter
01. april 2023. u 14.15
Sve se poklapa,igrači zvezde se uopste neraduju kad daju goll,znaju da je nastimano po pitanju pobednika
Ovo nepisem bezveze zato što sam gledao prvenstveno danasnju utakmicu
TC-64
01. april 2023. u 14.43
Da li je vama dobro? Šta si ti gledao i gde video da se ne raduju? Koje vi laži pricate pa to je neverovatno. Rakonjac otrcao iza gola da podeli radost sa severom odvtreceg gola, pritrcali mu igrači da se raduju s njim. Kod Kataijevog gola isto! Svasta koje gluposti pricate!