Odesa
(надежда, вера и л)
25. mart 2023. u 09.30
...добродошлицу гостујућем тиму из Богарске. Баш домаћински, нема шта.

И Бугари из Бистрице „замутили” Хумску – Партизан шесту утакмицу без победе код куће!
Фудбалери београдског Партизана наставили су са катастрофалним низом лоших резултата и доживели су пораз у пријатељској утакмици са бугарском екипом ЦСКА 1948 резултатом 2:0.
Тим из села Бистрица је до победе водио Светослав Диков који је постигао оба гола, први у 34, а други у 54. минуту.
Партизан чак шесту утакмицу заредом на домаћем терену није успео да оствари победу.
Црно-бели су играли у мешовитом саставу, тренер Игор Дуљај је проверио поједине играче са мањом минутажом, али је сасвим сигурно да не може бити задовољан исходом.
За Партизан су од старта играли Стевановић, Живковић, Марковић, Шеховић, Урошевић, Фејса, Траоре, Пантић, Павловић и млади Трифуновић, а на клупи су уз неколико фудбалра из омладинског погона били Колорадо, Белић, Филиповић и Лукач.

...хахахах па вас подоји како ко наиђе, онако у пролазу !!!
TC-64
25. mart 2023. u 09.39
Stvarno nisu nizasta! Mrzi me vise i da ih zaebavam koliko su otisli u tri lepe!
Odesa
25. mart 2023. u 09.48
...хехехе терба да уведу нуђење соли и погаче гостујућим играчима пред почетак сваке утакмице, биће им добродошлица потпунија.
Odesa
25. mart 2023. u 09.59
Фудбалер гостију Светислав Диков постигао је два поготка на мечу, док је Партизан за 90 минута игре био готово па без шансе. Занимљиво је да је вредност двоструког стрелца са ове утакмице према специјализованом фудбалском сајту „Трансфермаркт” свега 150.000 евра.

...хахаха мора да је АВ и бугарима наредио да подоје глодаре. Па ово испаде да је међународна завера против најбољег и најпоштенијег тима на свету а и шире !!!