Bruka drugog kola
EMILIO_GAVIRIA
(D_E_L_I_J_A)
16. jul 2022. u 00.45
Radnicki je pokraden! Vreme je da se ugase ovi sto resavaju utakmice penalima u 97 minutu.
TC-64
16. jul 2022. u 02.46
Njihovi golovi u dubokim nadoknadama su odavno poznati kao i mnoge kradje.
Treba se samo setiti da su tako osvojili titulu 1976 glom Bjekovic au Ljubljani u skoro 100-om minutu.
Šta reći da su ssezonu pre tofga pozvali ceo napadacki trio Vojvodien u vojsku da bi eliminisali konkurenciju, jer eje Vojvodina 1975 bila druag na tabeli.
A te sezone kada su potpuno nezasluženo postali prvaci, Zvezda ih je odrala na pasnjaku 4-1, a Hajduk 6-1!
Treba se setiti tutula ukradenih 1986 i 1987 koje su otete Zvezdi i Vardaru.
Tu je simptotamiticno kakao se to radilo 3 a 3 boda čak i na mnogo dugi vremenski period. Golman Zeljeznicara koji je znao za te stvari i igrao u dve namestene utakmice Partizana i Zeljeznicara u razmaku od 14 godina! Ispricao je kako je Partizan pustio Zeljeznicara da pobedi 4-0 usred Beograda i sovoji titulu 1972( toliko je upravo falilo bodova da Zvezda bude prvak)da bi to Zeljeznicar vratio glodarima 1986 kada su ovaj put izgubili na JNA 4-0! O time je golman Slobodan Janjus pricao kod Marica u emisiji Goli zivot.! Da ne spominjem šta su radili 90-h.
Pogotovo 1993/94 kada su mnostvo golova dali posle 90-g minuta.
Ne treba zaboraviti ni prvenstvo 1998/99 koje nikada nije zavrseno, a prekinuto je u njihovu korist, ali se videlo ko je bolji u finalu kupa kada smo ih zgazili 4-2!
O prijateljskim klubovima koji su davali bodove Partizanu, namestenim utakmciama o kojima je i Mateus govorio, banditizmu u klubu o kome je napisana i knjiga Najvece mucke FK Partizan, koja je nedugo zatim i zabranjena od strane vrha tadasnje države, penalima koje njihoi igrači sami sviraju i dosuđuju, da i negovorim!
TC-64
16. jul 2022. u 02.49
Treba se samo setiti da su tako osvojili titulu 1976 golom Bjekovica u Ljubljani u skoro 100-om minutu.
Šta reći da su sezonu pre toga pozvali ceo napadacki trio Vojvodine u vojsku da bi eliminisali konkurenciju, jer je Vojvodina 1975 bila druga na tabeli.
Tu je simptotamiticno kako se to radilo 3 a 3 boda čak i na mnogo dugi vremenski period. Golman Zeljeznicara koji je znao za te stvari i igrao u dve namestene utakmice Partizana i Zeljeznicara u razmaku od 14 godina! Ispricao je kako je Partizan pustio Zeljeznicara da pobedi 4-0 usred Beograda i osvoji titulu 1972( toliko je upravo falilo bodova da Zvezda bude prvak)da bi to Zeljeznicar vratio glodarima 1986 kada su ovaj put izgubili na JNA 4-0! O time je golman Slobodan Janjus pricao kod Marica u emisiji Goli zivot.! Da ne spominjem šta su radili 90-h.
O prijateljskim klubovima koji su davali bodove Partizanu, namestenim utakmicama o kojima je i Mateus govorio, banditizmu u klubu o kome je napisana i knjiga Najvece mucke FK Partizan, koja je nedugo zatim i zabranjena od strane vrha tadasnje države, penalima koje njihoi igrači sami sviraju i dosuđuju, da i negovorim!