TC-64
31. maj 2022. u 16.40
... jer ovo glodarsko naricanje i kukumavcenje je nezabelezno u istoriji udbala i sport auospte.
Predlazem sledeća pravila koja bi mogla da obrisu glodasrke suze.

1) ukoliko Partizan prvo povede, sudija odmah treba da svira i 2 penala u sledeća 2 napada da protivnik slučajno ne bi izjednacio.

2) 3 kornera 1 penal za Partizan kao na malim golicima sto smo nekad igrali svako u svom kraju

3) 3 auta 1 korner za Partizan

4) 6 auta 2 kornera za Partizan

5) 9 auta 1 penal za Partizan

6) ukoliko sudija ode da pogleda VAR, odluka mora da bude u korist Partizana, jer samo tome VAR i može da sluzi a to je da donese odluku u njihovu korist i nikako drugacije. Ne može da bude da nije penal ako oni misle da jeste, ili da nije prekrsaj ako on kažu da jeste.

7) ako igrac Partizana uhvati loptu rukama i pokaze na belu tacku suidja mora odmah da svira penal bez konsultacije sa VAR-om

8) ukoliko pocne da pada kisa sudija odmah mora da sudi penal za Partizan

9) ukoliko pada sneg, protivnicki igrači moraju da ociste sneg i sudija odmah treba da svira penal za Partizan

10) ukoliko na JNA ima manje od 5 hiljada gledalaca, Partizan automatski dobija utakmicu par forfe sa 3-0

11) ukoliko bilo ko na serbiancafe-u objavi bilo kakvu informaciju koja ne ide u prilog njihovom nacinu razmislanja ili ne daj Boze kopira tekst iz novina, prva njihova sledeća utakmica u Evropi treba da bude registrovana 3-0 za Partizan

12) ukoliko bilo ko iz Zvezde kaže da ide na osvajanje titule, na prvoj sledećoj utakmici Partizan treba da ima dva gola fore.

13) posle bilo koje Zvezdine proslave Evropske ili svetske titule, prvu sledeću utakmicu mora da se svira penal protiv Zvezde u 1 minutu i 2 penala za Partizan na njegovoj utakmici ,a ako je sledeća utakmica posle proslave derbi, onda sva tri penala za Partizan u razmaku od 15 minuta.

12) UEFA treba da ponovi utakmicu finala KES iz 1966 jer su igrači Partizana isli vise u soping nego sto su se spremali za utakmicu.

Sutra pišem pismo u FSS i u UEFA sa nadom da će usvojiti ovu molbu i tako povratiti malo nade „postenim”navijacima Partizana!

TC-64
31. maj 2022. u 16.53
Dopuna pravila

13) 3 udarca Partizanovih igrača u okvir gola - 1 gol. Svaki treci sut pored gola - 1 penal za Partizan.

14) ukoliko Partizan posle prvog poluvremena ima veci posed lopte zvira se penal za Partizan na početku drugog poluvremena