Komentar
Zvrezda-ludogorec
TC-64
25. novembar 2021. u 12.57
Prvi utisci, deca prave odličnu atmosferu na tribinama. Ben je na klupi, a Rodic ima stomacni virus. Imali smo sansu u prvom minutu.
TC-64
25. novembar 2021. u 13.25
Igramo cekalicu s udogorecom, ko će prvi d krene u napad.
U 38 minutu odličan sut Ivanica 20 metara iskosa sa leve strane u pravcu Juga,njihov golman ispusta loptu i ona nazalost odlazi pored gola.
TC-64
25. novembar 2021. u 13.27
40 minut, Kanga sa 25 m sutira pored gola.
TC-64
25. novembar 2021. u 13.33
45 minut, Ivanic sleva s pet metara sutira u spoljni deo mreze.
Poluvreme 0-0
TC-64
25. novembar 2021. u 13.57
55 minut, sut Pavkova iz teske pozicije iskosa s leve strane, golman izbacuje preko precke u korner.
TC-64
25. novembar 2021. u 13.58
Gooooooool Ivaniiic
TC-64
25. novembar 2021. u 14.00
Udarac Ivanica s leve strane s 25 metara, ne tolio jak, vise kao parabola, kao plasiranje u dalji golmanov ugao. 1-0!
TC-64
25. novembar 2021. u 14.04
62 minut, Pavkov sutira tik pored stative.
TC-64
25. novembar 2021. u 14.09
Krsticic umesto Petrovica

68 min, Kanga s 25 m pored gola
TC-64
25. novembar 2021. u 14.11
Nikad mi neće biti jasno zato se igrači svdjaju sa sudijom? ikad sudija ne menja odluku i sad tek sto je usao Krsticic dobija zuti karton vise zbog protesta nego zbog prekrsaja.
TC-64
25. novembar 2021. u 14.12
Ivanic se izborio za loptu u 16 m i sutrao, golman krajnjim naporom brani.
TC-64
25. novembar 2021. u 14.23
Lazetic ulazi umesto Pavkova
Sanogo umesto Kange
TC-64
25. novembar 2021. u 14.27
84 min, Ivanic sa istog mesta odakle je dao gol sutira tik preko gola.
TC-64
25. novembar 2021. u 14.30
87 minut, uf, lopta pada u nas sesnaesterac ali Ludogorec srećom ne koristi sansu.
TC-64
25. novembar 2021. u 14.32
88 miniut, Lazetic sleva sutira tik pored dalje stative.
TC-64
25. novembar 2021. u 14.35
92 minut, ludogorec sutira iz daljine pod precku, Borjan brani.
TC-64
25. novembar 2021. u 14.38
Kraj 1-0!
TC-64
25. novembar 2021. u 14.46
Midtjiland-Braga 3-2! U 93 minutu su dali treci gol. Još nismo obezbedili proleće u ligi Evrope. Sada je tabela pred poslednje kolo ovakva:

25. novembar 2021. u 14.52
У последњем колу гостује се код Браге док Данци иду у госте Лудогорецу.

Тренутно:

10 бодова Звезда
9 бодова Брага
8 бодова Данци
1 бод Лудогорец

Да би се прошло даље не сме се изгубити против Браге јер је за очекивати да ће Данци добити Лудогорец.

Проблем је и што Брага мора победити јер би са бодом вероватно испали (у случају да Данци победе Лудогорец).

Значи, биће јако тешко на гостовању код Браге.
TC-64
25. novembar 2021. u 14.56
Braga mora da pobedi da bi ostala u igri. To i stvara veliki problem. Mi smo se danas mucili generalno sa timom koji ima 1 bod. Imali smo dosta sansi i dosta pormasaja. Igrali smo i vrlo oprezno. Ne znam kako ćemo tamo. Mora ovo mnogo hrabrije. U svakoms Slučaju igracemo i za nekoliko meseci, e sad sa koje pozicije, kao prvi, drugi ili treci i u kom takmicenju, videcemo za dve nedelje.
TC-64
25. novembar 2021. u 14.59
Sve tri ekipe će igrati za par meseci, samo će prva dva igrati u Ligi Evrope, a treci u Ligi Konferencija.
A sto sad moramo da strepimo u poslednjem kolu za Ligu Evrope, tome možemo da zahvalimo losoj igri protiv Midtjilanda i porazu u Beogradu.