07. april 2021. u 15.48
Da li je Stanojevic odustao od titule, pitam za druga)))))
Pavle_Djurisic
07. april 2021. u 15.55
Utakmica bukvalno može da se prepolovi na dva pokuvremena, Nikolić i Petrović koji zajedno prave rupu na sredini i protiv slabijih ekipa, morali su da izađu da bi Zvezda prodisala. Drugo poluvreme je Zvezda odigrala agresivno, groblje se nije snašlo, da Katai nije izduvao mogli smo da odigramo još bolje.
07. april 2021. u 16.07
A sumi cena pada li pada, od tepsije bureka ostace samo fisak semenki. Nisam gledao tekmu ali čitam u novinama da je promasio zicer pred kraj hehehehehehehehehe dobri stari suma!

07. april 2021. u 19.55
Je li istina da je partizan u drugom poluvremenu premestio bunker Velje Nevolje na Marakanu?
07. april 2021. u 19.59
Natko tatko nije imao penaltko, kada penala nema za kraj se pobednicka serija sprema. Stanoje, skace, psuje, mrzi, dok Zvezda iz kornera gu*zi. Zezali su za Milano kako kornera nema, a sada se žena u crnom za konferenciju sprema.

xaxxaxaxxaxaxxaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
07. april 2021. u 20.06
AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH Pavle brate svaka ti je ko u Njegosa hahahahahahahahahahahaha
07. april 2021. u 20.08
a na Jugu MUK... hahaha nema ih misevi svi pobegli u svoje rupice, Windex javi se sve ti je oprosteno... hahahaha, a veliki sportski pozdrav za Olinjalog i Prolivarijusa koji izgleda ne mogu da nadju izlaz iz svojih rupica...
07. april 2021. u 20.11
GROBARCICI Do sada ste nas pobedjivali sa 0-0, i 1-1. Sad ste počeli da dobijate i sa 0-1. Prava ste avangarda.

AXAXAXXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXA
07. april 2021. u 20.16
Geldajte Pantica na youtube.Suze mi idu.Do kraja će ga izbace iz sopstvene Sekte sunce ti :)

AXXAXAXXAXXAXAXXAAAAAAAAA
Odesa
(надежда, вера и л)
07. april 2021. u 21.03
...хахаха каже Жекс-Гебелс...„Стојковић, најбољи голман Србије !!!”
07. april 2021. u 21.09
hahahahahahhaha evo odgledao, e kakvi su to bolesnici, kad god ih pobedimo seru o nekoj nepravdi, te sudija, kad nije sudija onda trener nije smeo da izvede najbolji tim hahhahahahahahhaha šta reci, semenkarska posla.

toronto1
(samo posteno)
07. april 2021. u 21.23
I Mustafa je izjavljivao na zadnjih sest derbija dobio samo jedan go iz penala. Evo Mustafa, danas si dobio kroz usi iz igre, pa opet se.. ko foka.