Follow Us On:
Home
Recipes
Appetizers
Soups
&
Stews
Salads
Breads
&
Pastries
Side Dishes
Main Dishes
Desserts
Drinks
Home Canning
Lenten Recipes
Add New Recipe
Forum
Blog
Gallery
signup
Login
Forums
:
Kulinarstvo
+0 / -0
0
Kolaci na masinu
Ribica3
2009-10-16 05:46 PM
Zdravo svima,
Imam jedno pitanje u vezi kolaca na masinu. Pravila sam nekoliko puta ove kolace i nikako da se omeksaju, stalno ostanu tvrdi. Pravila sam sa biljnom masti, margarinom i puterom. Da li neko ima neki recept koji je isproban ili da mi kaže u cemu je problem.
Unapred se zahvaljujem svima koji se jave.
+0 / -0
0
DZEKSON
(DIPL.ECC.)
2009-10-16 06:19 PM
Ako je to ono na šta ja mislim,oni i treba da budu tvrdi.To je nešto kao keks,jel tako?
+0 / -0
0
serafinapekkala
(vestica)
2009-10-18 10:07 AM
ne trebaju da budu tvrdi treba da budu prhki
imam jedan dobar recept koji ja stalno koristim
možda ću imati vremena da ga postavim sutra
+0 / -0
0
Ribica3
(Student)
2009-10-20 11:34 AM
Moji ispadnu trvrdi, možda onih prvih par minuta kada ih izvadim iz sporeta onda su možda malo meksi al inače jako su tvrdi i moram da ih meljem i iskoristim u neke druge svrhe sto nije problem. Recimo kada ih kupimo u prodavnici jako su mekani.
Ako imaš vremena molim te postavim taj recept, unpared ti se zahvaljujem!
+0 / -0
0
Alpha1
2009-10-20 03:43 PM
Kakva je to masina.Jel se radi o masini -spricu za kolace ili nekoj presi ili kalupu ili šta? Meni nije jasno.
+0 / -0
0
kriska
2009-10-22 03:50 PM
Obična, elektricna za mlevenje mesa.
Uz tu elekticnu masinu dobila sam i dodatke za mlevenje povrca i kalupe raznih oblika, (krugovi, srca, zvezdice...) za testo.