Вести
Спорт
Селебрити
Лајфстајл
Дискусије
Кувар
Огласи
Дискусије
:
Торонто
+7 / -2
+5
Tri dana zalosti!
slani
(Ko prije djevojci, sam u nju u)
27. мај 2011. у 00.25
Proglasavam TRI DANA ZALOSTI, povodom gubitka posljednjih ostataka državnosti, ponosa, ljudskosti, samopostovanja, ljudskih vrijednosti, zahvalnosti, integriteta u zemlji Srbiji!
Srbija predaje jednog od svojih najvecih sinova zapadnom Sotoni na torturu i razapinjanje do smrti.
Srbija prodaje svoga sina, nadajuci se materijalnom dobitku, kojeg nikada neće docekati.
U Hag odlazi moderni Karadjordje, da mu bijedni Holandjani odrube glavu jer je ponizio njihove oficire u Bosni.
Nisu mu mogli ništa dok je bio mlad i sposoban, nego su docekali njegovu starost i nemoc, da bi dobili sansu za cherechenje.
Na zalost, on je branio Srbe i Srpstvo, dok je bio snažan i mocan, ali kad je ostario i onemocao, bijedna izdajnicka vlast iz Beograda ga je prodala za saku obecanja.
Branio je one koji nisu zasluzili da budu odbranjeni.
Za koga danas strada general Mladic, zbog čega?
Zato sto je Srbin i zato što je cilj zapada da unisti sve sto je srpsko!
+2 / -0
+2
appassionata
27. мај 2011. у 11.35
Na zalost, slani:((((
+3 / -0
+3
032-cacak
(zajebant)
27. мај 2011. у 13.11
Sve tako kako slani zbori desi se u nasoj Srbiji...Tadic ponosan pa i Dacic,samo da je Slobi ustati da vidi kakvu garnituru govana je imao u njegovom taboru,,napred RADIKALI
+1 / -1
0
slani
(Ko prije djevojci, sam u nju u)
27. мај 2011. у 22.57
Živio General Mladic, zastitnik srpske nejaci u Bosni!
Neka ga Bog cuva, kad već neće i ne mogu njegovi Srbi!
http://www.youtube.com/watch?v=oVeq_3t8b88&feature=related
+0 / -1
-1
poljubi_me
(ljubljena)
28. мај 2011. у 01.57
i samo 3 dana
zbog toga će 3 sledeće generacije Srba da ispasta...
+0 / -2
-2
nepismenko
(zemljoradnik)
28. мај 2011. у 08.55
Boris, Srbin ima britvu i za tvoje obrezivanje, zapamti.
+1 / -1
0
slani
(GENERAL MLADIĆ- SRPSKI HEROJ!)
28. мај 2011. у 11.40
Boris nije ni S od Srbina.
+0 / -1
-1
wildflower
28. мај 2011. у 12.29
...a ko izda, taj je ...a!
Pogledajte likovanje ljigavca i ocijenite sami:
http://news.yahoo.com/nphotos/slideshow/photo//110527/ids_photos_wl/r3375483261.jpg/
Da nije bilo Mladica, ne bi bilo ni nas danas.
+1 / -0
+1
Imported_from_SERBIA
30. мај 2011. у 00.45
Da se malo udaljim od teme, topika o 3 dana zalosti, i osvrnem se na buduca pokoljena. Ovim cinom sadasnja vlast je nanijela veliki udarac Srbiji kao državi.
Ratko će otici, na zalost, al' ostaje veliko pitanje ko će sledeći da bude srpski vitez?! Sigurno da će ih biti, al' na papirima, predpozicijama, dok realnost ih nikad neće pokazati i istaci, ne zato što oni ne bi želeli, već sto sadasnji postpuci vladajuce garniture su odradili posao veka za neprijatelje.
Srbija će imati generala, al' sutra ako i kad dodje vreme da se pokaze uloga generala, vecina će da okaci uniformu i kaže u stilu da im je bilo lepo se druziti s vama, al' ja vam predajem radno odelo, pa vi idite braniti granicu državnosti, jer ja neće da zavrsim kao pas u nekom kazamatu tkz. međunarodnog suda.
Sve je unapred smišljeno odradjeno, zato i nemamo vojsku niti ćemo imati sposobne generale. Obezglavljena Srbija će biti laksi plen za dalje poslove raspodele.
+0 / -0
0
levo-krilo-7
(fudbaler nekad bio)
30. мај 2011. у 13.01
Sve tako samo treba svima da bude jasno ,nas ministar odbrane Sutanovac koga će posle izbora zameniti Miroslav Ilic najverovatnije,,vojske nemamo vise,,a Mladic je vojnik koji je samo sprovodio naredjenja isto kao fudbaler koji slusa trenera,,ocu pobedu za poraz odgovaras,,ovde je obrnuto pusti nek ubiju svakog Srbina i onda dobijas medalju,,,ej Srbijo moja tugo,,,KUSTUNICE digni bre narod ponovo...
Karadzic,Sloba za njig me mnogo boli uvo neprocenjena politika ali generale nediraj i neizdavaj,,,dabogda se pleme zatrlo onome ko ga preda zločincima!!!!!!
+0 / -1
-1
slani
(GENERAL MLADIĆ- SRPSKI HEROJ!)
31. мај 2011. у 12.47
Odvedose nam Ratka na stratiste danas.
+0 / -0
0
appassionata
31. мај 2011. у 19.40
Videla:((
+1 / -0
+1
neana
(moto)
31. мај 2011. у 22.42
Sramota!
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/SPECIJAL_%3A_Ratko_Mladic/story/163237/%C5%A0alji%C4%87%3A+Mladi%C4%87+u...
2009.+godini+bio+podrvrgnut+hemoterapiji.html
+1 / -0
+1
slani
(GENERAL MLADIĆ- SRPSKI HEROJ!)
01. јун 2011. у 03.38
Emisija „Presing” o Generalu Mladicu i Vojsci Republike Srpske.
http://rtrs.tv/av/player.php?id=13320&x=1
Looking for Lava Rock Bracelets?
Изаберите државу:
Аустралија
Аустрија
Босна и Херцеговина
Велика Британија
Европска Унија
Канада
Немачка
Сједињене Америчке Државе (САД)
Србија
Француска
Холандија
Хрватска
Црна Гора
Швајцарска
Шведска
Ћирилица |
Latinica
|
English
© Trend Builder Inc. и сарадници. Сва права задржана.
Terms of use
-
Privacy policy
-
Маркетинг
.