Вести
Спорт
Селебрити
Лајфстајл
Дискусије
Кувар
Огласи
Дискусије
:
Рачунари и Интернет
+0 / -0
0
Pitanje?
sasho146
(STUDENT)
25. јун 2011. у 14.56
Molim za pomoć. Slabo se razumem u kompjutere i savremenu elektroniku. Imam prenosni racunar Del vostro (ne znam koji model tačno!?) koji kada radim na njemu ponekad a u poslednje vreme cesce na netu ukljucuje neko hladjenje, ventilator koji je malo postao „bucniji” postao sto mi smeta nekada kada slusam radio na netu ili pratim tv. Šta da radim kako da utvrdim tačan model dell racunara gde se to može da vidim dali negde piše u racunaru u my compjuter ili ... i kako da sredim taj neugodni zvuk kada je ukljucen lap top u radu bez neke potrebe servisera. Hvala
+1 / -0
+1
SM
(System Manager)
25. јун 2011. у 15.18
'šta da radim kako da utvrdim tačan model dell racunara gde se to može da vidim dali negde piše u racunaru u my compjuter ili'
To piše na nalepnici koja je na donjoj strani laptopa. Takođe na racunu koji si dobio kad si platio i na kutiji u kojoj si ga dobio.
'... i kako da sredim taj neugodni zvuk kada je ukljucen lap top u radu bez neke potrebe servisera'
Prema tome kako si izlozio problem, rekao bih da nemas dovoljno iskustva da otvoris laptop i ocistis ga. Preporucujem servisera.
+0 / -0
0
sasho146
(STUDENT)
28. јун 2011. у 12.57
Izvinite sto dosadjujem, ali dali bi mogao sam uraditi po vasem mislenju ako to mislim nije komplikovano da sam ocistim i popravim bucan prenosni racunar.Dajte uputstva. Hvala
+0 / -0
0
drazesni
28. јун 2011. у 15.36
Možda kuler crkava a možda je samo prljav pa ga treba iscistiti i podmazati. Ali ko zna, možda je i takav tip kulera da je malo bucniji, ima i toga. Dobro je još dok se još cuje jer ako utihne tad neće valjati. Nosi ga u servis sto pre , za svaki slučaj, da ti to provere.
+2 / -0
+2
SM
(System Manager)
03. јул 2011. у 11.29
'dali bi mogao sam uraditi po vasem mislenju ako to mislim nije komplikovano da sam ocistim i popravim bucan prenosni racunar.'
Komplikovano je, za početnika posebno,
'Dajte uputstva.'
Imaš service manual na sajtu proizvodjaca, kad pronadjes koji model imaš.
+1 / -0
+1
NOVIBILGAJT
07. јул 2011. у 05.21
„SM” se ne javlja često ali uvek daje korisne,kratke i dobre savete, bez mnogo mudrovanja i zahvaljujem mu se u ime drugih. Još jedan „+” za „SM”
+0 / -0
0
vruci-kesteni
18. фебруар 2012. у 11.10
hm
Looking for Chakra Necklaces and Bracelets?
Изаберите државу:
Аустралија
Аустрија
Босна и Херцеговина
Велика Британија
Европска Унија
Канада
Немачка
Сједињене Америчке Државе (САД)
Србија
Француска
Холандија
Хрватска
Црна Гора
Швајцарска
Шведска
Ћирилица |
Latinica
|
English
© Trend Builder Inc. и сарадници. Сва права задржана.
Terms of use
-
Privacy policy
-
Маркетинг
.