Problem sa skidanjem muzike?
peca81
(radnik)
11. фебруар 2011. у 20.34
Imam problem sa skidanjem mjuze sa neta,a radi se o tome da ne mogu da skidam nikako sa rapidshera.Svaki put kada kliknem na link trazi mi se registracija za free acount.Probao sam na drugim kompovima i ide bez problema sa free i premium.Takođe nemam probema sa drugim sajtovima kao megaupload,hotfile itd.U cemu je stvar.samo još da napomenem da ranije nisam imao problema sa rapidom.Hvala unapred
Mostro
(junior member)
13. фебруар 2011. у 07.18
Takođe nemam probema sa drugim sajtovima kao megaupload,hotfile itd.U cemu je stvar
-------
pa stvar je u tome što se i oni menjaju, pa čim imaju malo guzve, oni ne daju besplatno. Zato je na warez-ima sve manje linkova prema njihovom sajtu.
peca81
(radnik)
13. фебруар 2011. у 19.12
Kao sto sam rekao jedino imam problem sa rapidom na svom kompu.Kad otvorim link na drugim komp.imam opciju free i premium.Sajt je malo drugaciji,ali postoji opcija free.Takođe se zahvaljujem za jdownload,ali ne mogu zato što imam neki error prilikom instaliranja.