Дискусије : Аутомото

 Коментар
Pony
O3PEHKO
(Ritter Sport-Freund)
26. април 2011. у 09.19
Nije automoto ali moram da napisem. Odem maloprije do prodavnice da uzmem zilete i tako u povratku vidim nešto sto mi ide na zivce, tj dvije stvari:

1. Retro omladinci, tj bogati klinci koji se oblace kao retro second hand iako su puni love, a njihova poderana majica je skuplja od moje ukupne garderobe.

2. Ti isti voze bicikl trotoarom.. sto mi isto ide na zivce jer imaju oznacene biciklisticke staze na dijelu ulice kojim se krecu automobili.

I tako, privuce mi paznju bicikl koji je vozila ta djevojka, jer mi je izgledao poznat. Tek dok su me prolazili vidim na na onoj debeloj kosoj cijevi rama piše pony, a ovamo na cijevi ispod sica piše UNIS. Bio je u jako dobrom stanju, iako vidljivo star ali nije nigdje bio izlomljen/poderan, samo je farba malo izblijedila, a bila je onako zelenozlatna.
Ovo je drugi put da mi se desavaju ovi flashback-ovi iz YU ovde u Luksemburgu u zadnja dva mjeseca posto sam prije nekih mjesec i po na trotoaru slikao dva parkirana Fice sa srpskim tablicama, jedan zuti iz NP, drugi crveni iz KG. I oni su bili atrakcija za prolaznike posto su paralelno stali u jednu kocku.
diagnostika
(operator)
26. април 2011. у 12.03
i još da zapjeva pok.Čobi,mili milijana voza se svako dana,zvoni taj pony čin-čin-čin uvijek je samo snjim!
Imported_from_SERBIA
26. април 2011. у 14.28
Rog slovenacki je imao bolju konstrukciju rama nego unisov pony.:)Bio je i skuplji.

Ozrenko,

Kad dodjes u taj delirijum, onda hoćeš nešto sto drugi nemaju, a mi, opet, sitna buranija hoćemo ono sto oni mogu da imaju ili imaju.:)
Ljudska svest je cudna, tako i ja sam, dok sam živeo kod nas uvek su mi bile drage stvari iz inostranstva, uvek ih gledao lepse i kvalitetnije, a sad je obrnuto, dok sam napolju hoću naše „made in srbija”.
KaiserSoze
(Гибанич)
27. април 2011. у 10.09
Озренко, ако смем да питам, зар ниси живео у Шведској? Да ли си сада у Луксембургу и ако јеси зашто и како си прешао тамо? Одакле си „оригинално”, мислим из ког дела бивше нам државе?

Надам се да није превише безобразно од мене...

Поздрав.
fabi
28. април 2011. у 15.23
dobrodosao u zonu sumraka
O3PEHKO
(Ritter Sport-Freund)
10. мај 2011. у 02.44
Živio u Svedskoj do decembra 2006, nekih 14 godina i onda presao u Luksemburg, dijelom zbog posla koji sam dobio dijelom zbog blizine Balkanu i centralne lokacije u Evropi. Inače sam sa Ozrena, opstina Lukavac, sa tuzlanske strane.
slani
(Ko prije djevojci, sam u nju u)
11. мај 2011. у 22.43
Cijela Tuzla jednu kozu muzla...
 Коментар Запамти ову тему!

Looking for Mantra Bracelets?
.