Prosecna cena, ništa spektakularno. Heuberger motors u Colorado Springsu daje oko $2200 popusta bez ikakvog cenkanja na 2.5i Limited koji kosta kao tvoj, uvek i to i reklamiraju na sajtu. Tvoj ima oko $2500 popusta, znaci sasvim OK cena za taj auto.
Jesi li Costco member? Probaj preko njih i vidi šta će ti ponuditi, verovatno će biti tu negde cena.
Idi i na
http://www.edmunds.com/subaru/outback/2011/
Tu možeš videti koliko ljudi u proseku placaju za taj auto sa opcijama koje ti biras u tvojoj državi.
Da ja ponovo uzimam Outback (imam 2010 Premium 2.5) radije bih uzeo 3.6R bez koze nego 2.5 sa kozom za istu cenu. Ovaj motor i menjac kombinacija nije bas po mom ukusu, CVT mi nikako ne lezi, a realna potrosnja mi je oko 22-23mpg mesano, sto i nije nešto posebno, a 3.6R ne bi bio mnogo gori.
Sve u svemu, teško da možeš ocekivati mnogo bolju cenu nego to, osim ako ne budes cekao do 2012 modela, sto neće biti do barem oktobra. trenutno daju 1.9% finansiranje do 3 godine ili 2.9% na 4-6 godina.