Вести
Спорт
Селебрити
Лајфстајл
Дискусије
Кувар
Огласи
Дискусије
:
Романтични кутак
+1 / -0
+1
Čoveku je toplo, ali dršće.
Radica
04. септембар 2011. у 01.15
Beg od stvarnosti,nezadovoljstva ?
Došao je trenutak kada smo shvatili da nije sve kako smo mi zamišljali da će biti! Stvarnost je sve stvarnija,snovi nemaju mesta...sve zamisli se menjaju. I granice IZMEĐU JAVE I SNA su tako bolno realne!
Kao i uvek kada bi mi se dogodilo nešto ugodno,pitala sam svoje unutarnje ja,svoj ego,superego ili kako se to već zvalo? Da li sam najzad srećna! Činilo mi se da imam izvanredan talenat za patnju, jer me nijedno pozitivno dostignuće nikada nije moglo zadovoljiti.
Šta je u svemu tome trebalo da me veseli? Skeptik u meni citirao je reči: „O smehu rekoh: -Ludost je-!” Zapravo ništa ne moraš biti i ništa ne moraš činiti. Zapravo ništa ne moraš znati.Zapravo ništa ne moraš postati. Pa ipak, to pomaže da razumeš da vatra gori i kad kiša pada da je zemlja mokra... Gde počinje nezadovoljstvo?
Čoveku je toplo,ali dršće. Nahranio se,a ipak ga muči glad. Vole ga,ali njegove čežnje odlaze na nova područja. I da još više podbode nezadovoljstvo,tu je vreme, prokleto vreme. Konac života nije sada tako strašno daleko - čovek ga može videti,kao što vidi more kad se popne na breg - i njegov duh kaže: 'Da li sam dosta radio? Da li sam dosta jeo? Da li sam dosta voleo?' Sve ovo je,naravno osnova čovekova! Postoje valjda i takvi ljudi,ljudi kojima je potreban neko da bi bili sami. Kavez u kome dobrovoljno stanujem je u mojoj glavi. Treba da ga otvorim i pustim svoje misli da polete.Al' se pitam kako ???
+1 / -0
+1
No-1
04. септембар 2011. у 16.48
Zašto je pusta ROMANTIKA...?
http://www.youtube.com/watch?v=511JXdLbUOc&feature=related
Vuci viju,gavranovi gacu:(
+0 / -0
0
dandanela
(cutolog u emigraciji)
05. септембар 2011. у 13.26
paaaaa nema vise traceva,nema inspiracije,senzacije:)) nema i diskutanata onih pravih,iskrenih..sve neke kopije iskacu po razne coske:))) živi plagijati
pozdravce najboljem:) No1
+0 / -0
0
No-1
05. септембар 2011. у 17.52
Radice.
Sanjaj ono zbog čega se sutra vredi buditi!!!
Često žalimo za snovima koji su mogli biti stvarnost,ali nikada nemoj prestati sanjati.
Naše snove nam niko ne može oduzeti.
Zalutamo i tamo gdje ne bi trebali,sve to radi naša mašta...
Svi znamo da se moramo pobriniti za sebe lično jer ima dana kada si potreban sam sebi!
Dadooooo,gde si bona,šta ima? 100 god te nisam čuo;)
Boze,gde nestade RoMaNtIkA?
Veliki ki$$$$$$$$
+0 / -0
0
vodena
(.)
05. септембар 2011. у 21.15
Nema vise entuzijazma. Mi koji smo zaglavljivali SC smo već u godinama kada smo o svemu i svačemu rekli šta mislimo, a kako rekli tako i utvrdili gradivo po vise puta :), a prave odgovore na mnoga od tih pitanja dobili kroz zivot, hteli ili ne hteli.:). Oni mladji imaju druge forume, chat i sl, bolje, lepse i modernije od ovog. Uz to, mnogi od nas su stara garda koja vise veruje u druzenje uzivo nego u forume. Iako je ovo nekada bio dobar način da covek relativno bezbedno kaže nešto iz sebe ili o sebi sto možda i ne bi uzivo, a verovatno je još uvek u odredjenim trenucima, valjda dodje vreme kada stanes i kažeš sebi:'Ma, boli me k*„.
SC je za mnoge od nas ”vremesne„ jedna lepa uspomena; uspomena na početak imigracije, neta, ove vrste komunikacije, sazrevanja, menjanja u odnosu na dotadasnji način razgovora. Ja prva imam da kažem mnogo toga lepog o njemu. Neke vrlo duboke promene u meni su se desile uz SC, ne direktno uz neku temu već uz nebrojena jutra tokom kojih mi je on bio otvoren uz kafu, veceri kada sam kroz njega ”gledala„ u jesenje kise i uz sve ono sto mi je tokom mnogo dana i godina prolazilo kroz glavu kao filmska traka. Ja imam obicaj da kažem da moje misli i zivot ne zna apsolutno niko osim Sc-a i par mojih svezaka. Panta rei.. lepo je setiti se svega:) ”
+1 / -0
+1
eskimko
(radoznalka)
07. септембар 2011. у 16.22
„Trazeci ono sto mi treba, a sto ni sam ne znam tačno šta je, isao sam od coveka do coveka i video sam da, svi zajedno, imaju manje nego sto imam ja, koji ništa nemam, i da sam svakome od njih ostavio ponesto od onog sto nemam i sto tražim”
Posle Andrica, malo ko je imao šta kazati na srpskom.
+0 / -0
0
Radica
08. септембар 2011. у 01.41
Tacnon tako,radoznalko;)
...mrzim heroje koji samo glume srećne ljude, pa se onda tužni probude...
pozz
+0 / -0
0
Obicna
08. септембар 2011. у 14.47
Čoveku je toplo, ali dršće.
________________
Dal nema temperaturu?
Looking for Chakra Necklaces and Bracelets?
Изаберите државу:
Аустралија
Аустрија
Босна и Херцеговина
Велика Британија
Европска Унија
Канада
Немачка
Сједињене Америчке Државе (САД)
Србија
Француска
Холандија
Хрватска
Црна Гора
Швајцарска
Шведска
Ћирилица |
Latinica
|
English
© Trend Builder Inc. и сарадници. Сва права задржана.
Terms of use
-
Privacy policy
-
Маркетинг
.