Petarda kadeta Zvezde u derbiju protiv Partizana
Odesa
(надежда, вера и л)
09. октобар 2021. у 10.04

Kadeti Crvene zvezde savladali su ubedljivo Partizan u derbiju rezultatom 5:2. Ekipa Slađana Nikolića je fenomenalnom igrom tokom svih 90 minuta došla do sigurnog i zasluženog trijumfa. Dvostruki strelac i nerešiva enigma bio je Jovan Šljivić, a osim njega u strelce su se upisali Stefan Miladinović, Aleksej Vukičević i Veljko Dimitrijević.

Kvote za meč Partizana protiv Studentskog centra pogledajte na sajtu kaladionice MaxBet

Na pomoćnom terenu stadiona „Rajko Mitić” Zvezda je već u 13. minutu vodila 2:0 preko Šljivića, da bi Mirčetić ubrzo prepolovio zaostatak i tim rezultatom se otišlo na poluvreme.

Već u prvom minutu nastavka Miladinović je pogodio za 3:1, potom i Vukićević iz penala u 59, Mirčetić je i drugi put bio strelac u 64. minutu.

Na kraju su crveno-beli potvrdili trijumf zahvaljujući golu Cvetkovića pet minuta pre kraja.

Crvena zvezda je prva na tabeli sa 24 boda, dva više od Vojvodine koja tek treba da odigra utakmicu devetog kola, dok je Partizan četvrti sa 18.
TC-64
09. октобар 2021. у 10.08
Tako se to radi. Naucis od malih nogu da ih razvaljujes u svim kategorijama! Bravo klinci!
Odesa
09. октобар 2021. у 11.13
хахахаха...предшколски узраст у телу ислуженог камионџије
srbo001
(FUDBALER)
09. октобар 2021. у 12.35
Gledao sam celu utakmicu. I niste bas dominirali. Stadion vam je mali dimenzija i tu vam je bila prednost,jer vam deca tu i treniraju .
Ali jedini biser sto ja vidju,je levi bek Partizna . Ne znam mu ime, ali mali će biti sila.