Вести
Спорт
Селебрити
Лајфстајл
Дискусије
Кувар
Огласи
Дискусије
:
Неплодност
+0 / -0
0
Kako ste svi?
dajanara
(professor)
09. фебруар 2012. у 12.13
Ništa se ne desava, nadam se da je u pitanju zatisje pred buru i nalet novih bebara. :)
Kako su nove mamice? Trudnice? Cekalice?
Ja gazim 23ću nedelju. Sledeći test mi je glukoza za 2 nedelje, pa onda od marta krecen na preglede svake druge nedelje, a ne vise samo jednom mesecno.
Trudnoća super, samo sto više ne mogu da spavam dobro, a i kcerka od 2 godine je u nekom cudnom fazonu - sve je NE NE NEEEEEEEEEEEEEE i NECUUUUUUUUUUUUUUUUUUU. :)
+0 / -0
0
ciba
(brrrrr)
09. фебруар 2012. у 19.20
slično, borim se sa starijim detetom, poslom i ostalih 3000 stvari. za prvo sam se pripremala i sve pazila, sad ništa se spremam. moram da pocnem da pripremam onaj minimum, valjda će tad da me strefi, kad vidim benkice i kapice. ovako i nemam neki osecaj da beba dolazi iako me gura dobro po ceo dan. inače u 28 i velicine omanjeg slona :(.
+0 / -0
0
Milica83
(raspevana)
10. фебруар 2012. у 03.30
eh nasmeja me Ciba, ma mene sa drugim detetom nije sterefilo dok mi ga nisu doneli, sve je bilo podređeno starijem detetu, nisam uopste obracala paznju na trudnoću čak ni kad sam spremala stvari za bebu. Danas sam resila da uzivam starije dete sam poslala kod mojih a beba spava.
+0 / -0
0
sarajka033
10. фебруар 2012. у 10.50
ja sam tek usla u 11-tu sedmicu, ništa mi se još i ne vidi. srećom pa je sve bilo ok poslije hematome u 7 sedmici kad sam krvarila par sati i zavrsila u hitnoj. od tad nisam imala nikakvih problema, beba je super, na zadnjem ultrazvuku sam vidjela kako skakuce i mase rukicama. za 2 sedmice idem perinatologu, mislm da će tad imati pravo dobar ultrazvuk (3d, u boji), pa ću pitati ako mogu da pogode je li beba curica ili djecak :-)
još nisam nikome na poslu rekla, sacekacu još malo da udjem u drugi trimester.
želim vam svima sve najbolje!
+0 / -0
0
Sanduche2010
11. фебруар 2012. у 12.01
Pozdrav, ja gazim 17 tu nedelju.Još se borim sa mucninama ali nadam se da će se to uskoro poboljsati. Svi testovi koje sam radila do sada su dobri tako da me to zaista raduje. Hematomi su se izgleda takođe povukli ali to ćemo znati zasigurno oko 20 te nedelje kada radimo sledeći ultrazvuk, Tada ćemo saznati i pol. Puno pozdrava i puno sreće svima.
+0 / -0
0
dutila
12. фебруар 2012. у 17.59
Evo ja se pripremam za mart pa laganini opet sve ispočetka
+0 / -0
0
Diva011
14. фебруар 2012. у 14.03
Druga inseminacija: 28. Mart, 2011
Stefan i Katarina se rodili 31. Oktobra, 2011.
Danas nam je 3.5 meseca! :)
SrećNO SVIMA!!! I SAMO NAPRED I HRABRO. CUDA SE DESAVAJU!
+0 / -0
0
kiki393
19. фебруар 2012. у 16.40
Ja evo napunila 28, usla u 29-u nedelju - zadnjih par sedmica je bilo malo stresa, imala sam kontrakcije i doktor me je poslao na bolovanje. Sada sam kuci, pokusavam da se odmaram sto je moguće vise i nadam se da bebanice neće pozuriti napolje, bar ne još nekih 6-8 nedelja (normalno je za blizance da se rode prije punih 40 nedelja).
Doktorka mi je prepisala progesteron vaginalete za smanjenje kontrakcija i zaista pomaze, bar za sada. Nisam imala pojma da progesteron u 3 trimestru pomaze...
Sutra je bitan dan, ultrazvuk, prvi nakon 20-e sedmice. Ne znam zašto ih tako rijetko rade, valjda smatraju da je to dovoljno. Cuvajte mi palceve da su obe bebice dobro i da se fino razvijaju.
Veliki pozdrav svima!
+0 / -0
0
IvaSpring
19. фебруар 2012. у 16.54
Evo i ja da se upisem- bebana mi uskoro puni 10 meseci (dobijena iz treceg pokusaja IVF-a, tacnije FET-a), a ja ulazim u 21. nedelju, prirodne i skroz neocekivane trudnoće. Razlika će nam biti samo 14 meseci;) Vidim da nas ima nekoliko koje smo nakon IVf-a ostale u drugom stanju i prirodnim putem,a to,nadam se, daje nadu i podstrek mnogima koji se još uvek bore. Puno sreće svima!
+0 / -0
0
dajanara
(professor)
20. фебруар 2012. у 12.12
Ivo, nisam znala da si prirodno ostala trudna - WOW! Tako mi je drago da nas ima koje smo to dozivele, jer to, kao sto ti rece, mora drugim zenicama dati nadu da će i njima da uspe. Cestitke - uzivaj i nadam se da sve ide kao po loju.
+0 / -0
0
IvaSpring
22. фебруар 2012. у 09.54
Hvala, Dajanara, sve je ok, osim frke u mojoj glavi kako ću sa dve bebe;) juče smo saznali da će biti decko, čini mi se i vi cekate decaka? pozz
+0 / -0
0
dajanara
(professor)
22. фебруар 2012. у 12.05
Jeste - i kod nas decak. Treba da stigne početkom juna. Bas mi je drago da će biti letnja beba (jer je cerka rođena u sred zime).
+0 / -0
0
basso
30. март 2012. у 07.20
Pozdrav svima,puno obaveza pa odavno nisam svracala na forum.Dajanaru pamtim,drago mi je sto si ponovo trudna.Ja imam bebu od 6 meseci i 2 starija decaka, 4 i 2 godine.Prva trudnoća je bila iz drugog ICSI pokusaja a naredne 2 prirodno.Drago mi je da čujem da nas ima dosta koje smo prirodno zacele posle vantelesne oplodnje.
Looking for Oil Diffuser Bracelets?
Life Press
Napravite višenamenske vlažne maramice
Semenke u papiru
Svetiljke za dvorište od ratana
Domaći sok od nane
Zaboravila reči pesme
Hobotnica od toalet papira
Изаберите државу:
Аустралија
Аустрија
Босна и Херцеговина
Велика Британија
Европска Унија
Канада
Немачка
Сједињене Америчке Државе (САД)
Србија
Француска
Холандија
Хрватска
Црна Гора
Швајцарска
Шведска
Ћирилица |
Latinica
|
English
© Trend Builder Inc. и сарадници. Сва права задржана.
Terms of use
-
Privacy policy
-
Маркетинг
.