Вести
Спорт
Селебрити
Лајфстајл
Дискусије
Кувар
Огласи
Дискусије
:
Неплодност
+0 / -0
0
Ipak imam dve bebe!
engimengi
(medicinska sestra)
10. август 2009. у 08.31
Danas sam bila na UZ i dr.je sada video dve bebe i čula sam im srca i plakala sam od sreće!!!Bas sam se zbunila jer je prošli put bio jedan mali mešak,al on kaže da se drugi sakrio iza!!!Mnooogo se radujem i sada ako mi je ovoliko muka izdržaću sve...Pozdravljam vas sve i želim vam svu sreću ovog sveta
+0 / -0
0
Danicav
(informatičar)
10. август 2009. у 09.17
Cestitam i srećno i brzo nas vuci za noseve.
+0 / -0
0
difenbahija
(ms)
10. август 2009. у 11.11
čestitam, i sve nalepse
+0 / -0
0
dajanara
(professor)
10. август 2009. у 13.24
divne vesti. sve najbolje.
+0 / -0
0
bily79
10. август 2009. у 13.38
Dupli osecaj sreće! sve čestitke
+0 / -0
0
makis73
(tragač)
10. август 2009. у 17.33
Divno! Mazi stomačić!
+0 / -0
0
napet
10. август 2009. у 18.24
Cestitam!! Sve najlepse tokom trudnoće i da ti bude onako kako sama želiš!
+0 / -0
0
protina-kci
11. август 2009. у 03.06
Želim tebi i bebicama sve najbolje. Tako se radujem da sto je sve kako treba. Mogu da zamislim kako ti je bilo svih ovih dana iscekivanja. A tek mogu da zamislim kakva je to sreća kad cujes dva srculenca kako slatko kucaju.
cuvaj se
+0 / -0
0
engimengi
(medicinska sestra)
11. август 2009. у 04.45
Hvala svima na čestitkama,divne ste,sreća je prevelika i želim svima da je osete!!Vucem vas za nosiće!!
+0 / -0
0
napet
11. август 2009. у 06.15
Cao engimengi! vidim da ti sve lepo napreduje, bogu hvala! neka ostane tako! Htjela sam te pitati ovo, interesuje me kako si se ponasala nakon ET? znam da je svako individua za sebe, ali me bas interesuje. puno poz !
+0 / -0
0
engimengi
(medicinska sestra)
11. август 2009. у 07.41
Et sam radila kod Ivanovica i oni savetuju mirovanje u postelji 15 dana,tako da sam postovala to,setala sam malo po kući,tusirala se normalno,jela u krevetu,samo odmor i bez napora!!Nisam pila nikakve vitamine,samo utrogestan.Al imam prijateljice koje nisu lezale pa im je uspelo!Držim svima palceve i samo napred!!
+0 / -0
0
napet
11. август 2009. у 09.52
Da, znam i ja za te slučaje a živi sam primjer!
elem, sa et svezih emb, dana mirovala nisam, već sam 4 dan nakon et otisla na put od 1600 km kolima i bila mi je beta 182! ali sam nazalost imala spontani u 12 ned. a sa fet sam mirovala, nisam se kupala, ma nisam htela sebî da prebacujem bilo šta poucena predjasnjim iskustvom pa mi je beta na kraju bila 0,01!!!! iako je dr rekao su oba bila odlicnog kvaliteta i nastavila deobu! spremam se opet za sept sa terapijom, zato te pitam. Ne znam draga, nisam vise pametna šta da radim!
A tebi želim sve najlepse sa bebama!
hvala na odg
+1 / -0
+1
Milica83
(trgovac)
11. август 2009. у 11.19
Engimengi, čestitke od srca! Sad samo odmaraj i ništa vise, meni su rekli da se intezivno odmaram, a imam jednu bebu, a ti odmaraj duplo vise! Ne izlazi se preterano suncu i izbegavaj prehalade. Srećno!
+0 / -0
0
maki73
(student)
14. август 2009. у 19.51
Cestitam.Mada,ja sam se prepala kad su mi rekli da su blizanci.
+0 / -0
0
Sneksi
(spanac)
27. август 2009. у 14.30
Mnogo lepa vest. Cestitam.
+0 / -0
0
buckic
(dipl.ecc.)
11. септембар 2009. у 05.32
Odavno ništa lepše nisam pročitala! Iskreno, svaku sreću vam želim:)
Looking for Oil Diffuser Bracelets?
Life Press
Problemi sa bubuljicama i aknama na leđima
Ples brkovima – pogledajte šta može ovaj čovek
Savršeni šlag sa novim ukusima
Kako vaspitati dete da ne bude lenjo
Otisci stopala u pesku – divna porodična uspomena
Ovoga puta stvarno nije smešno
Изаберите државу:
Аустралија
Аустрија
Босна и Херцеговина
Велика Британија
Европска Унија
Канада
Немачка
Сједињене Америчке Државе (САД)
Србија
Француска
Холандија
Хрватска
Црна Гора
Швајцарска
Шведска
Ћирилица |
Latinica
|
English
© Trend Builder Inc. и сарадници. Сва права задржана.
Terms of use
-
Privacy policy
-
Маркетинг
.