Вести
Спорт
Селебрити
Лајфстајл
Дискусије
Кувар
Огласи
Дискусије
:
Труднице и мамице
+0 / -0
0
Polip na grlicu maternice
tea_27
14. фебруар 2013. у 09.19
Ponovo ja...
Ja se izvinjavam..ali treba mi iskustvo, savjet..mišljenje..žena koje su ostranile polip na grlicu maternice.
Juče sam ostranila polip i receno mi je da mirujem i da ocekujem krvarenje. Ali, da li je normalno da mi pri mokrenju ispadaju ogrusci krvi..a nakon mokrenja da na papiru nađemkomad nečega organskog. Ne znam ni ja šta sam vidjela. Imao je odmjer par cm..tri neke bijele tackice..ma ne znam ni sama šta je bilo.
Zvala sam ginekologa odma, javila mi se sekretarica i rekla da ne brinem. Ali meni je ta pojava bila zastrasujuca. Pomislila sam odma na plod.
Ima li iko ko je ostranio polip? Koliko dugo je krvaranje trajalo i da li ste imali ogruske i ovako nešto slično kao ja?
O Boze..hoće li biti ikad kraja ovome?!!?
+0 / -0
0
TEQUILICA
14. фебруар 2013. у 09.42
Ne znam ništa o polipu ali znam kako se osecas, nadam se da će ipak sve biti ok. Saljem ti dosta zagrljaja i snageee konjske da sve bude ok.
Ljubimmm
+0 / -0
0
Hobbit
14. фебруар 2013. у 09.45
Nemoj da panicis, još nisam čula za totalno bezbolan spontani pobacaj. To je vervatno bio zgrusani sekret pomesan sa krvlju. A od panike ćeš samo napraviti goru situaciju, zato zovi nekoga u drustvo, gledaj neki film, pravi planove i cekaj sledeću kontrolu.
+0 / -0
0
tea_27
14. фебруар 2013. у 10.06
ja imam bolove u stomaku već nedelju dana..kao grceve, nešto kao menstrualni bolovi. Boli pa prestane..i tako u krug, mnogo puta u toku dana.
Pokusavam da se smirim. Lezim i uopste mi se ne ide na wc jer ne znam šta me ceka.
Sada će muž s posla i kcerka od bake..pa ću malo valjda skrenuti misli.
+0 / -0
0
ukumi
14. фебруар 2013. у 10.12
Ti bolovi koje opisujes meni lice na kontrakcije. Ja sam ih imala u obe trudnoće oko 3-4 meseca pila sam lekove za to i hvala Bogu sve se super zavrsilo. Sve najbolje nadam se da će uskoro da prođe.
+0 / -0
0
Sanduche2010
14. фебруар 2013. у 19.47
Cao Tea,
Citala sam tvoju i dole nize temu i pronasla sam neke sličnosti sa mojom trudnoćom koja se srećom dobro zavrsila. Kao sto rece prethodna diskutantkinja provjeri sa ljekarima da ti bolovi nisu kontrakcije, ja sam imala jake kontrakcije oko 23-nedelje trudnoće nakon gripe i temparature od 37.5, a potom je uslijedilo i krvarenje kao kod tebe.
Kod mene su sumnjali da je doslo do djelimicnog odvajanja placente i preporuceno mi je strogo lezanje. Tada sam bila u bolnici i dobila sam i lijekove za zaustavljanje kontrakcija. Sjecam se da sam pored krvarenja imala ugruske kao i i te djelice kao mesa, ne znam kako da opisem. Svo vrijeme sa bebom je bilo sve u redu. Sve ovo ti pricam, jer mislim da bi tvoji ljekari trebali ozbiljnije da se pozabave tvojim slučajem, pitaj ih da nemas slučajno kontrakcije i spomeni kakvo ti je krvarenje. Bilo kako bilo tu se ne može mnogo učiniti osim lezanja šta god da je u pitanju, ali mogu ti ako ništa pomoći da se zaustave kontrakcije, ako su one u pitanju...
E dalje, takođe imala sam i polip, znaci ima dosta podudarnosti, ali u mom slučaju ga nisu otklanjali već su ga podvezali koncem, tako da mu je sprečen dovod krvi, i on je sam uginuo.. Mislim da su svi moji problemi u trudnoći nastali nakon gripe i temparature, da je to bilo okidac i za kontrakcije kao i krvarenje polipa, to je moje lično mišljenje, a vidim da si i ti spominjala da si imala neku temparaturu.
Nemoj da se sekiras, beba je vjerovatno ok, ali malo pritisni doktora da se pozabavi tobom i pomogne ti. Puno pozdrava i puno sreće!!!
+0 / -0
0
Ringispil011
(profesor muzicke kulture)
15. фебруар 2013. у 01.29
Tea, gde si radila odstranjivanje polipa? U totalnoj ili lokalnoj?
+0 / -0
0
Nana101
15. фебруар 2013. у 02.34
Tea,
Cekaj, zar ti nisi trudna??
Meni su odstranili 2 polipa sa grlica pre par godina, imala sam samo krvarenje bez ugrusaka. Ali ako prolazis kroz spontani, d/c, normano je imati ugruske.
+0 / -0
0
Nana101
15. фебруар 2013. у 02.51
sad sam procitala temu dole. Nemam iskustva sa odstranjivanjem polipa tokom trudnoće, meni to zvuci riskantno, ali ja nisam ginekolog. U svakom slučaju, srećno.
+0 / -0
0
tea_27
17. фебруар 2013. у 12.54
Bila sam trudna. :(
Skidanje sam radila kod specijaliste ginekologa,Danska. Bez ikakve anestezije.. Samo tekla da se zakasljem i onda ga cjepnula. Nije bilo tako strasno.
Krvarenje nakon spontanog i skidanja se smiruje hvala Bogu.
+0 / -0
0
bt
17. фебруар 2013. у 18.44
:(((
Looking for Mantra Bracelets?
Life Press
Krv u kulinarstvu – neobični recepti
Kako da budete zdraviji tokom zime
Rani simptomi trudnoće
Kad dete slavi Novu godinu
Kako da vam lokne uvek budu lepe
Napravite ekstrakte sami
Изаберите државу:
Аустралија
Аустрија
Босна и Херцеговина
Велика Британија
Европска Унија
Канада
Немачка
Сједињене Америчке Државе (САД)
Србија
Француска
Холандија
Хрватска
Црна Гора
Швајцарска
Шведска
Ћирилица |
Latinica
|
English
© Trend Builder Inc. и сарадници. Сва права задржана.
Terms of use
-
Privacy policy
-
Маркетинг
.