Дискусије : Емиграција

 Коментар
Срећан вам празник
Iranac
07. јул 2012. у 09.31
7. јул.
--w--
(zanimator)
07. јул 2012. у 11.38
'de si bre Iranac, yebo te Donald Duck.
Jel ti bolje, da nisi povracao zato što su te naterali da platis racun u kafani ?
Jes, danas je Ivandan...
--w--
(zanimator)
07. јул 2012. у 12.26
U stvari danas je sto kaže narod ,svetac. Praznici su Uskrs Bozic itd ,7 juli je svetac crveno slovo , nije praznik.
MAda su drugarice i drugovi Nakamura, KK i slični kao pioniri maleni proslavljali jedan incident sa kobnim zavrsetkom iz 1941 a desio se na danasnji dan na vasaru u Beloj Crkvi.
To je tek posebna prica, prva ustanicka puska je bila pistolj a pravi razlog...Nikad ne biste pogodili...
vjecnaja_pamjat
07. јул 2012. у 13.24
Iranac,

srećan i tebi! nego pazi se ti, da slučajno neko ne pokusa ponovo da te izvede na jelo i pice.
Iranac
07. јул 2012. у 13.53
Повратио сам се. Ал тешко ће ме виде многи. Саламе подригуше...
Lesoto
(Viribus Unitis)
07. јул 2012. у 14.01
Podvalile ti bitange srpske, sve je to pokvareno.:)
E, a da nisu možda namerno? Ja bih ti recimo sipala ricinus u hranu.:)
Iranac
07. јул 2012. у 14.02
Нису. Онима с моном ништа не фали. Него домаћа хана, кување,...одвикао сам се од кобасица подригуше.
Lesoto
(Viribus Unitis)
07. јул 2012. у 14.07
A oni ne jedu domaću hranu, kuvano i tako to? Jbte, u toj Srbiji vise niko ne kuva, samo zderu brzu hranu, mekove, nalivaju se koka kolom i ostalim djubretom. Da ne poverujes.:)
Iranac
07. јул 2012. у 14.09
Једу, ал једу и ово. А ја ово не једем.
Lesoto
(Viribus Unitis)
07. јул 2012. у 14.10
Vidim.:)
Iranac
07. јул 2012. у 14.12
А ви ко да знате кад да отворите неку тему?

Како вам услева то? Ел то оно: Коме суђено њему гаће саме спадају.
Iranac
07. јул 2012. у 14.14
Једи и Амери добру храну, ал једу и ђубре. Тако и ови овде. Навикли и једни и други. А ја не мешам. То јест, ја и жена не мешамо храну, док дете меша јер се дружи са децом овде, па иде кока кола, пица,...

Ја тако одем неки пут...једном до ниједном годишње и ...
baresh
(zanatlija)
07. јул 2012. у 14.24
Bata Iranac, kasnis sa čestitanjem 7-og jula.Mogao si juče,piJoniri se
danas uveliko zabavljaju i nemaju vremena za bilo šta drugo.
Iranac
07. јул 2012. у 15.26
Па закаснио сам. Боље икад него никад, да се не наљуте.
Iranac
07. јул 2012. у 15.27
Шта после беше оно иде? 29. новембар па 22. децембар?
baresh
(zanatlija)
07. јул 2012. у 15.34
a 14-ti oktobar u Krusevcu?
Lesoto
(Viribus Unitis)
07. јул 2012. у 16.25
Sledeći je 12-ti juli - Petrovdan.
Lesoto
(Viribus Unitis)
07. јул 2012. у 16.37
Nego, zaboravih da te pitam Iranac, kako to da ti kao spacijalista opste prakse nisi čuo za Probiotic?
Iranac
07. јул 2012. у 16.39
Па 13 јул, дан Црне Горе. Па 11 октобар дан ослобођења Македоније.
Ма славимо ми све и свету петку и ускрс и 22 децембар и не радимо на црвено слово и 1. мај ... Ми бре не бирамо кад су славља у питању, нек се слави, један је живот.
vjecnaja_pamjat
07. јул 2012. у 16.40
pa imaju li u toj kafani i nešto drugo ili samo tu kobasicu? pa što ne naruci nešto sto ti se vise svidja, nego vecito glumis i izigravas neku žrtvu.
Iranac
07. јул 2012. у 16.46
То је мешано месо са искоматан леба на парчиће у овал...што би рекли БОГАТО, али лоше.
Lesoto
(Viribus Unitis)
07. јул 2012. у 17.05
Ми бре не бирамо кад су славља у питању, нек се слави, један је живот.
//////////////////////////////////////////////////////////////////////
A koji ste to vi?
vjecnaja_pamjat
07. јул 2012. у 17.11
pa loše, kad si se stiso za novcanik. mogu da se kladim da nisi ni jedan, jedini dinar potrosio sinoć. a u kafani je inače sigurno bilo i drugih stvari, mogao si da narucis recimo salaticu ko pravi Amerikanac, dok oni jedu mesano meso. al ne, taman posla da potrosis koji dinar, opalila bi te srcka. da je bilo gov*no na stolu pred tobom, jeo bi ga, samo zato što je dzabe.

tako da stvarno te razumem i saucestvujem u tvom bolu i tugi, sto imaš tako loše prijatelje i barabe, koji hoće da te vode u kafanu da zderes i pijes na njihov racun toliko da na kraju moras da povracas.
--w--
(zanimator)
07. јул 2012. у 17.18
A jel slavite vi u Americusu MArdi Gra ?
KENNyKENNyKENNy
(a gde si ti?)
07. јул 2012. у 17.36
Slave.

Iranac baca depresivne ogrilce.

Zenka mu u hladovini.
vjecnaja_pamjat
07. јул 2012. у 17.40
ma nema veze šta se slavi, on to ne zna, jer on ni u cemu ne ucestvuje, posto mu je sve skupo. eto da ga je to drustvo sinoć recimo pitalo da li to mesano meso sto su jeli ima i tamo u amerikE, on nebi znao jer u Americi nikad nije bio u restoranu. nisu njegov problem ni ljudi, ni hrana, ni praznici, nego pare. sto vise para ima - sve mu postaje skuplje i skuplje i vise se stiska za pare. u svemu vidi neku zaveru da ga opljackaju. zato ne vadi novcanik ni za zivu glavu! možda bi se on i otvorio sinoć i porucio nešto samo za sebe i pored toga za šta se već bio ogrebao, ali ga je bilo strah da prica sa kelnerom, posto se plasio da će i ovaj da ga opljacka. a on ne zna da posao kelnera ustvari i jeste da mu uzme pare. al on to ne zna, jer nije isao po kafanama. bilo mu skupo.
Lesoto
(Viribus Unitis)
07. јул 2012. у 18.24
da je bilo gov*no na stolu pred tobom, jeo bi ga, samo zato što je dzabe.
//////////////////////////////////////////////////////////////////
Ovo je ubedljivo najgori soj ljudi.
vjecnaja_pamjat
08. јул 2012. у 22.32
pa teško da TO može da se podvede pod kategoriju ljudi...
 Коментар Запамти ову тему!

Looking for PomPom Keychains?
.