Вести
Спорт
Селебрити
Лајфстајл
Дискусије
Кувар
Огласи
Дискусије
:
Религија
+1 / -0
+1
Djurdjic
babasneza
31. октобар 2010. у 18.19
Htela bih da preuzmem Slavu mog pokojnog Oca koju je on slavio 16.Novembra . Do pre par Godina je Slavu preuzeo i slavio moj Brat koji je nazalost umro , pa bih ja htela da je slavim sa mojom Porodicom ovde u Nemackoj.Da li neko može da mi objasni kako i šta bih trebalo prvo da preduzmem ,da li Popa da zovem, da li mora Pop da dodje itd. Pošto stvarno nisam puno Slava prisustvovala ,kad razmislim dobro možda pre jedno 20Godina poslednji put ,a ovde i nemam nikog koga bih pitala , molila bih da mi neko pojasni.Najlepse Hvala unapred!
+2 / -0
+2
crni_jaguar-bec
(saobracajni inzinjer)
31. октобар 2010. у 19.45
Pozdrav Baba Sneza. Na ovo vase pitanje o slavi, kao i ostalim pitanjima o kojima želite saznati vise obratite se molim vas na ovim diskusijama pod Forumom -Pravoslavlje. Ovde ne verujem da ima dovoljno kompetetnih i dovoljno obavestenih koji vas mogu dalje uputiti, jer ovde na ovaj podforum Religija smo iz svih crkava i protestanskog smera uglavnom.
Dort würden sie bekommen alle mögliches Infos.
Grüße
+8 / -1
+7
bayernfc
(Sve)
31. октобар 2010. у 20.19
Nigdje u biblij nećeš naći dase slave neke slave niti dase velica niko drugi osim Boga.
Sve što se slavi mimo stvoritelja covjek je u velikoj zabludi...
Pozdrav i Selam !
+0 / -1
-1
hugenot1
(Profesor)
31. октобар 2010. у 21.11
Shalom shalom !
+1 / -1
0
limarker
01. новембар 2010. у 03.28
to si dobro rekao Bayern.
+1 / -0
+1
limarker
01. новембар 2010. у 03.30
babasnežno, mislim da bi bilo dobro da se obratiš na forumu pravoslavlje tamo ćeš naći odgovore u vezi tvog problema, ili se obratiš tvojoj crkvi svešteniku.
Sve najbolje i Božje blagoslove.
+2 / -0
+2
babasneza
01. новембар 2010. у 06.44
Hvala najlepse !
+1 / -1
0
bayernfc
(Sve)
01. новембар 2010. у 15.26
limarker, napisao sam istinu sto stoji u Biblij, inače sam Musliman ali postujem sve religije nebitno ko on bio..., i sam imam u famelij nemuslimana i znam kako je nekad teško nešto reci a znaš da lutaju(NEBITNO MUSLIMAN ILI NEMUSLIMAN). Inače sve sto neće nauditi drugome fino je skrenuti paznju šta kaže njegova knjiga.
Pozdrav i Selam
+1 / -0
+1
limarker
02. новембар 2010. у 15.59
bayernFC, tako je. Selam.
+1 / -0
+1
NikojeNikic
(Radnik)
02. новембар 2010. у 16.04
Najbolje je da se konsultujes sa mesnim parohom.On će ti sve objasniti i na najbolji način tu uputiti u t šta treba da radis i kako.Ako pocnes da slavis obavezno sredom i petkom da postis.
Obično svi zaboravljamo da su Slava samo-zito,kolac i sveca,ostalo šta i kako Bog da.
Looking for Oil Diffuser Necklaces Sterling Silver?
Изаберите државу:
Аустралија
Аустрија
Босна и Херцеговина
Велика Британија
Европска Унија
Канада
Немачка
Сједињене Америчке Државе (САД)
Србија
Француска
Холандија
Хрватска
Црна Гора
Швајцарска
Шведска
Ћирилица |
Latinica
|
English
© Trend Builder Inc. и сарадници. Сва права задржана.
Terms of use
-
Privacy policy
-
Маркетинг
.