Дискусије : Здравље

 Коментар
Bubuljice na glavi
laprima
(trgovac)
31. март 2012. у 15.52

Postovani Diskutanti,
Moj muž ima već 2 godine problema sa bobuljicama na glavi,to su crvenne gnojne bubuljice a i bole ga kada se zacese po glavi a ponekad mu se pokaze i na nosu jedna velika potkozna koju nesme da dirne.Dve pune godine je isao kod specijalisete dermatologa ali poboljsanja velikog nema.Koristo je razne kreme,sampone i antibiotike malo se povuku i opet isto.Nezna vise šta da radi sve sto je procitao na internetu probao je ali ništa,Dali je neko imao ovakav problem i kako da se resi toga,Unapred zahvalni na odgovorima.
OPIS-50
(OPISIVAC)
01. април 2012. у 10.20
Verovatno je u pitanju hronični zapaljenski proces koji je vezan za dlačni folikul. Rešenje je odlazak dermatovenerologu, koji će uraditi kompletan pregled kože, odnosno dopuniti pregled eventualnim uzimanjem brisa, ukoliko je to potrebno. Uz terapiju promene mogu da se saniraju. Izbegavajte manipulacije u vidu istiskanja ili ceđenja promena.

svilena
03. април 2012. у 00.47
Promjene na kosmatom dijelu glave može biti uzrokovano promjenama u opstem zdrastvenom stanju covjeka.Jedan od uzroka može da bude i povecan nivo secera u krvi itd...Javite se doktoru opce prakse i izvrsite opcu lab. analizu.Sve najbolje.
 Коментар Запамти ову тему!

Looking for Tassel Necklaces?
.