Дискусије : Здравље

 Коментар
Perike u Srbiji
mama1982
(srecna mama)
01. јун 2009. у 23.39
Može li mi neko reci gde u Srbiji naći perike-ne modne...Konkretno bog emo terapije:-(.Hvala i pozdrav!
ecolid19
(hemicar)
02. јун 2009. у 01.54
Ahhh, sasvim sigurno jača pozorista imaju majstore za perike, Narodno pozoriste znam sigurno da ima, mozete i pitatu u nekom renomiranom frizerskom salonu. Bila je i ona knjiga Bg (beograd deogradjanima) zute strane, gde su bili sve zanatlije. Perike od prave kose su vrlo skupe.
medianka
02. јун 2009. у 04.27
Ovde u Srbiji po kineskim prodavnicama ima perike u svim bojama koliko hoćeš, za probu se plaća. Sigurno jeftinije nego kod frizera.
oes123
(zubar)
02. јун 2009. у 17.40
Ma šta će ti bre perika,šta se kitis tudjim perjem?!
mama1982
(srecna mama)
03. јун 2009. у 11.13
oes123
stvarno ne znam kako te nije sramota da ostavljas ovako glup komentar i da se smejes tudjoj muci??!!!Sram te bilo!!!nedaj Boze da zatreba ni tebi ni tvojoj porodici!
Pisces1
(Legal Assistant)
05. јун 2009. у 18.58
Ja sam svojoj majci kupila periku u Zemunu kad sam prošle godine bila u Beogradu s obzirom da živim u Kanadi ne znam bas najbolje zonu ali probala sam da pronadjem na netu i daje mi adresu Radoja Dakica 11. Ona je takođe koristila jer je prolazila kroz tretmane hemoterapije. Probajte.

Cene su mnogo povoljnije neko na drugim mestima (znam da ima jedna prodavnica u Sava Centru takođe) i dugo je trajala. Mislim da sam platila EUR100 ako se ne varam. Moja majka je nosila skoro neprekidno 9-10 meseci i još uvek cuva odličnu formu.

Sve najbolje.
mama1982
(srecna mama)
05. јун 2009. у 23.14
Hvala od srca!
 Коментар Запамти ову тему!

Looking for PomPom Keychains?
.