13. oktobar 2019. u 14.23
Kraj prve četvrtine 20:26. Buducnost pogadja gotovo sve za sada.
toronto1
13. oktobar 2019. u 14.49
Zvezda - Buducnost 42:44. Dobra Buducnost i zasluženo vode posle prvog poluvremena. Meni se ovaj D.Brown (cetvorka) uopste ne svidja. Gist je odličan, 18 poena. Sehovic 12 poena i tri trojke u Buducnosti.
BGMangupuNYC
(derem Franjevce)
13. oktobar 2019. u 15.03
Taj D. Brown je neka opasna panja, za sada ništa nije pokazao I to u zadnjih 4 utakmica dok Simanic sedi na klupi mesto njega...
toronto1
13. oktobar 2019. u 15.18
On je propustio prošlu sezonu, jer se nije dogovorio sa Efesom oko ugovora, tako da će izgleda trebati vremena da se vrati.
toronto1
13. oktobar 2019. u 15.32
Buducnost pravi 12:3 na kraju treće 1/4 i vodi 66:63. Ovo ide na dusu trenera Tomica, jer je promenio 4 igrača Zvezde kod rezultata 60:54 za Zvezdu i sledeća tri napada nije bilo kosa. Ovaj Odzo je blagi uzas.
toronto1
13. oktobar 2019. u 15.48
Blizu smo prvog poraza Zvezde u ABA ligi. 83:76 vodi Buducnost na dva minuta do kraja. Tomic je idto zasluzan za ovo, jer je njegova krivica za preokret Buducnosti na kraju 3 četvrtine.
toronto1
13. oktobar 2019. u 15.57
Zvezda - Buducnost 81:89. Cestitke i zaslužena pobeda.
13. oktobar 2019. u 16.24
Ma kakve čestitke tim Mrcogorcima. Sudije nas celu utakmicu zezale ABA Liga namestila da bude bez navijaca I njih je danas bas isla ta smrdljiva trojka, ali nema veze ovo je sto bi Grobari rekli „tek drugo kolo” nadam se da će opet biti Finale sa njima
Werba
(N/A)
14. oktobar 2019. u 06.09
Mrcogorci bolji, IDEA, nikako da se sastavi..