(penzioner)
11. mart 2018. u 14.27
Јел има неко у звезди ко уме да да гол?
Ово није фудбал, ово је циркус.
Напредак је два три пута прешао центар, звезде неких 8 корнера до сада и питај Бога колико шанси, али све јалово.
Види се да је Миљаш одиграо своје, ем се мучи, ем ништа.
Све у свему јад и беда.
CTEBA
(penzioner)
11. mart 2018. u 15.32
Мучење је завршено 1:1.
Звезда прима гол у надокнади, сасвим без везе, а само минут раније и статива зс Напредак.
Једноставно задње три утакмице звезда је очајна, играју без икакве игре, као да су негде другде.
П шансама звезда је морала да реши утакмицу већ у првих 5 минута, али не знам дал ико зна да да гол.
Једноставно ако се нешто под хитно не измене, биће лоше.
Crnobeli
11. mart 2018. u 16.37
Umor čini svoje,a i bodovna razlika dozvoljava da se igra s manje grca i volje
Stari-vuk
11. mart 2018. u 17.18
Ma kakav crni umor covece,poispadali iz Evrope pa igraju namestene meceve u nasoj ligi.Gledam neki dan Partizan ovaj decko desni bek Cucin već od 60 minuta ga hvataju grcevi.Pa meni je u 17-18 godina i dve utakmice dnevno bilo malo da odigram.Kakve su im to pripreme kad oni u pola prvenstva osecaju umor?Slabi kondicioni treneri,bezmude generacije...
Werba
(N/A)
11. mart 2018. u 22.33
Problem je u tome, sto oni tj. nasi „strucnjaci” pripreme smatraju za
kljucni parametar uspeha, u nastavku sezone.

Na pripreme se ide, ne da majkas svaki dan na treningu k'o gladijator,
već da samo dopunis ispraznjene baterije tokom predhodne sezone.
Znaci samo visinske pripreme (obnova crvenih krvnih zrnca)i to rekreativno trckaranje (ništa lopta) oko 2 nedelje i to je to.

A oni dodju sa pripreme nacisto fizicki izmozdeni-urnisani, pa jedva da imaju snage da izguraju i prvo poluvreme, slabijim osrednjim tempom...

CTEBA
(penzioner)
12. mart 2018. u 06.49
Ма кондиција није јуче била проблем.
Једноставно нема игре.
Све се своди дуни лопту па ко први стигне.
Бар пола утакмице игречи и једног и другог тима су били у шеснајстерцу Напретка.
Све неко пимпловање па би да се ушетају у гол.
Није била ни једна једина акција да се каже, стварно добро.